Suchy lód dla firm

Opublikowano 21 lipca 2017 w dziale Zastosowanie suchego lodu

Dostawa suchego lodu dla firm realizowana jest w całym kraju. Granulat suchego lodu dla firm jest dostarczany w specjalistyczne kontenery o ładowności od 200 do 500 kilogramów. Realizujemy sprzedaż suchego lodu dla firm cateringowych, produkcyjnych, przemysłu przetwórczego lub firm transportowych w całym kraju. Dostawy suchego lodu do firm realizowane są również w sobotę.  

Suchy lód dla firm

Suchy lód dla firm


 Firma Dry Ice Zone realizuje sprzedaż on-line suchego lodu dla firm w zestawach wysyłkowych oraz kontenerach. Suchy lód dla firm kupowany jest najczęściej w zestawach, które zawierają 30 lub 40 kilogramów granulatu suchego lodu. Suchy lód w zestawach wysyłkowych jest zabezpieczony przed nadmierną sublimacją poprzez opakowanie styropianowe oraz kartonowe, zabezpieczające całość przesyłki przed uszkodzeniem. Nadmienić należy, że w ciągu doby suchy lód poprzez sublimację może utracić do 2,5 kilogramów swojej wagi dlatego tez staramy się aby dostarczyć suchy lód do firm jak najszybciej. Dostawy suchego lodu dla firm odbywają się w ciągu 24 godzin, a czasami nawet w krótszym przedziale czasowym. W celu uniknięcia strat wynikających z sublimacji suchego lodu dostarczamy do firm granulat fi 16 milimetrów w kontenerach. Suchy lód dla firm w kontenerach dostarczamy na zasadzie transportu dedykowanego. Po załadunku kontenera z suchym lodem, zamówiona ilość granulatu jest dostarczana wprost do firmy. Mniejsze zestawy wysyłkowe dla firm o zawartości 30 lub 40 kilogramów dostarczane są przez firmę kurierską.


null


null

null

Sublimacja suchego lodu

Sublimacja suchego lodu zachodzi zawsze mimo zastosowania najlepszego opakowania izotermicznego. Suchy lód posiada temperaturę -78 °C dlatego też w kontakcie z powietrzem sublimuje przekształcając się ponownie w gaz - dwutlenek węgla. Stosując odpowiednie opakowania lub kontenery do transportu sublimację suchego lodu można zmniejszyć niemniej jednak nie da się tego procesu zahamować w całości. Dlatego też przed złożeniem zamówienia należy się dobrze zastanowić ile firma potrzebuje suchego lodu.


null

null

null

Dostawa suchego lodu dla firmDostawa suchego lodu dla firm realizowana jest w całym kraju. Granulat suchego lodu dla firm jest pakowany w specjalistyczne kontenery o ładowności od 200 do 500 kilogramów. Realizujemy sprzedaż suchego lodu dla firm cateringowych, produkcyjnych,przemysłu przetwórczego lub firm transportowych w całym kraju. Sprzedaż dla firm realizowana jest na zasadzie wymiany kontenera. Dostarczając suchy lód do firmy, zabieramy pusty kontener do ponownego napełnienia na następną dostawę. Dostawy suchego lodudla firm realizowane są po wcześniejszym omówieniu warunków dostaw oraz ceny. Zapraszamy firmy, które zainteresowane dostawami suchego lodu do kontaktu z działem obsługi klienta, lub osobistego z firmą Dry Ice Zone.


null

null

null