Blog Dry Ice Zone

Drinki

Dymiące drinki z suchym lodem są niesamowitym dodatkiem każdej imprezy lub wypadów weekendowych. Kolorowe, dymiące i zimne potrafią poprawić nastrój. Drinki z dymkiem do niedawna można było spotkać w pubach lub restauracjach. Obecny bezproblemowy dostęp do suchego lodu przez klientów indywidualnych spowodował, że drinki z suchym lodem pojawiają się bardzo często na urodzinach, imieninach oraz innych imprezach domowych. Drinki z suchym lodem pojawiają się również w trakcie uroczystości weselnych.

Czy suchy lód do drinków jest bezpieczny

Opublikowano w Drinki


03 września 2019

Example blog post alt

Bardzo często otrzymujemy pytania dotyczące bezpieczeństwa podczas imprez domowych typu: imieniny, urodziny lub firmowych eventów. W trakcie takich właśnie wydarzeń podawane są drinki z suchym lodem jako atrakcja danego wydarzenia. Dbając o bezpieczeństwo własne oraz zaproszonych gości istotne staje się zabezpieczenie ich przed bardzo niskimi temperaturami. Należy przypomnieć, że suchy lód produkowany z ciekłego dwutlenku węgla i posiada temperaturę -78,5 °C. Jest bezpieczny do drinków, jeśli zachowamy proste środki bezpieczeństwa. Ze względu na to, że suchy lód wytwarzany jest z ciekłego dwutlenku węgla, po dodaniu go do drinka może spowodować, że będzie on lekko musujący. Nie wpływa to jednak na smak drinka i zapach.

Czytaj dalej

Suchy lód do drinków na imprezę

Opublikowano w Drinki


29 sierpnia 2019

Example blog post alt

Suchy lód do drinków zamawiany jest w mniejszych ilościach na urodziny lub imieniny. Właściwości suchego lodu wykorzystywane są do drinków lub tak jak w przypadku wesela do krojenia tortu. Urodzinowy tort spowity w białych obłokach wygląda bardzo tajemniczo i zachęcająco. Nie można się, zatem dziwić że goście przybyli na urodziny gromadzą się przy stole, na którym ustawiony jest tort, spod którego wydobywają się białe obłoki.

Czytaj dalej

Drinki z dymkiem

Opublikowano w Drinki


23 lipca 2019

Example blog post alt

Drinki z suchym lodem zadomowiły się na imprezach, weselach, eventach, ponieważ są łatwe w wykonaniu a przy tym wyglądają bardzo atrakcyjnie. Drinki z suchym lodem są bezpieczne, jeśli zachowamy odpowiednie środki bezpieczeństwa, które zabezpieczają smakoszy przed połknięciem granulatu. Dymiący drink składa się z odpowiednio skomponowanej mieszanki alkoholu i dodatków smakowych oraz suchego lodu. W przypadku drinków z suchym lodem niezbędnym składnikiem jest granulat suchego lodu fi 16 mm, dzięki któremu uzyskiwany jest biały dymek wydobywający się ze szklanki.

Czytaj dalej

Słomki do drinków z suchym lodem na Andrzejki

Opublikowano w Drinki


08 listopada 2018

Example blog post alt

Kolorowe słomki Dry Ice Stix, które znajdują się w zestawie Andrzejkowym, można wykorzystać do dymiących drinków z suchym lodem. Dymiące drinki z suchym lodem podczas imprezy Andrzejkowej mogą być dodatkową atrakcją oprócz efektów specjalnych, które można wykonać samemu. Kolorowe słomki posiadają specjalny wkład zabezpieczający i bez obawy o swoje zdrowie granulat suchego lodu można dodać bezpośrednio do drinka. Do słomek Dry Ice Stix nie wkładamy suchego lodu. Bezpieczne słomki pozwalają na sączenie drinka, do którego dodajemy suchy lód. Słomki Dry Ice Stix można kupić razem z zestawem przeznaczonym na Andrzejki lub luzem. Cena jednej słomki Dry Ice Stix: 2 PL.

Czytaj dalej

Suchy lód do drinków

Opublikowano w Drinki


25 marca 2018

Example blog post alt

Granulat suchego lodu fi 16 mm doskonale sprawdza się do drinków z suchym lodem oraz do szybkiego schłodzenia innych trunków. Piwa, wina lub napojów bezalkoholowych. Suchy lód do drinków zamawiany jest w zestawach wysyłkowych w zależności od ilości gości którzy zostali zaproszeni na imprezę.

Czytaj dalej

Drink z suchym lodem, zielona żabka

Opublikowano w Drinki


27 lutego 2018

Example blog post alt

Drinki z suchym lodem są bardzo efektowne. Zwracają uwagę swoim gęstym biały obłokiem wydobywającym się z drinka. Drinka z suchym lodem można zamówić w niektórych restauracjach czy też pubach lub zrobić sobie samemu w domu. 

Czytaj dalej