Blog Dry Ice Zone

Weekend

Zastosowanie suchego lodu w trakcie weekendu nie wymaga dużego wysiłku. Aby uprzyjemnić pobyt na działce lub pikniku można wykorzystać granulat suchego lodu do drinków. Schłodzenia napojów bezalkoholowych, koktajli, wina lub piwa. Suchy lód doskonale sprawdzi się jako chłodziwo do transportu produktów spożywczych, mięsa świeżego lub w stanie zamrożonym.

Suchy lód na wypady weekendowe

Opublikowano w Weekend


23 kwietnia 2019

Example blog post alt

Długi weekend majowy to okazja do rodzinnych wypadów na świeże powietrze. Już parę miesięcy wcześniej planowane są wyjazdy poza miasto nad wodę lub do miejsc szczególnie urokliwych. Szczęśliwcy posiadający działki podczas weekendu majowego planują wielkie grillowanie w gronie rodzinnym i bliskich sobie osób. Pikniki na świeżym powietrzu cieszą się popularnością w okresie letnim, kiedy to można się rozłożyć na kocyku na polance leśnej lub nad wodą. Niektórzy planują również mniejsze lub większe imprezy przy grillu, które przeciągają się do samego rana. W trakcie grillowania lub na pikniku można wykorzystać suchy lód do chłodzenia piwa lub wina, który spożywany jest w większych ilościach niż zwykle. Zanim rozpocznie się impreza na świeżym powietrzu, suchy lód można wykorzystać do transportu produktów spożywczych w stanie świeżym lub zamrożonym.

Czytaj dalej

Suchy lód na imprezę plenerową

Opublikowano w Weekend


14 lipca 2017

Example blog post alt

Organizujesz imprezę plenerową i potrzebujesz schłodzić dużą ilość napojów? Wykorzystaj do tego suchy lód! Dzięki jego niskiej temperaturze, która wynosi -78,5°C, wystarczy włożyć butelkę do suchego lodu tylko na kilka minut, a napój będzie idealnie schłodzony. Jest on również rewelacyjnym chłodziwem w transporcie żywności.

Czytaj dalej