Ciężki dym 2020 rok

Opublikowano 24 lutego 2020 w dziale Wesele

Sezon ślubów i wesel na okrągły rok 2020 został rozpoczęty. Chociaż należy jeszcze poczekać do Świąt Wielkiej Nocy, to jednak już młodzi ludzie szukają zespołu muzycznego na wesele. Odpowiedniego dj-a oraz atrakcji, które powinny pojawić się w trakcie wesela. Jedną z takich atrakcji jest Taniec w Obłokach Młodej Pary. Cena ciężkiego dymu jest niewielka w porównaniu z innymi atrakcjami. Nie można się zatem dziwić, że wiele młodych par decyduje się na Taniec w Chmurach, tym bardziej że suchy lód dostępny jest niemal od ręki.

Ciężki dym 2020 rok


Niektóre firmy ograniczają się tylko do sprzedaży suchego lodu na miejscu. Inne wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm usługowych, dostarczają suchy lód kurierem do dowolnego miejsca w kraju. Cena ciężkiego dymu jest niewielka, ponieważ suchy lód do drogich nie należy. 5.50 złotych za 1 kg suchego lodu to niewielka cena za wspomnienia, które pozostaną młodej parze do końca swoich dni. Usługodawca wykonujący ciężki dym z małej wytwornicy ciężkiego dymu za 10 kg suchego lodu zapłaci: 55 złotych. Zamawiając suchy lód w zestawie wysyłkowym, należy jeszcze doliczyć opakowanie styropianowe, dzięki któremu obniża się straty powstałe w trakcie sublimacji oraz opakowanie kartonowe zabezpieczające zestaw przed uszkodzeniami mechanicznymi. Bagatelka 88.01 złotych. Do większej wytwornicy ciężkiego dymu, która przeznaczona jest do większej powierzchni, zapotrzebowanie na suchy lód może być dwa razy większe. Do większej wytwornicy najczęściej kupowany jest zestaw o zawartości 15 kg suchego lodu. Jest to wystarczająca ilość na duże wesele. Oczywiste jest, że oprócz ciężkiego dymu pojawiają się również i inne atrakcje, do których wykonania używany jest suchy lód. Są one równie ciekawe. Piramida dymiących kieliszków szampana, krojenie tortu w obłokach czy drinki z suchym lodem można spotkać również często jak taniec w obłokach młodej pary.

Suchy lód do ciężkiego dymu


Suchy lód do ciężkiego dymu kurierem w całym kraju.

Dostawa realizowana jest w 24 h.

Wybierz Swój zestaw4 kg
     7 kg

    10 kg      12 kg
15 kg
    20 kg
    30 kg
    40 kg


Zestawy specjalne suchego lodu dostarczane w opakowaniach posiadających grubsze ścianki (60 mm).
        Mniejsza sublimacja i straty suchego lodu. Bezpieczniejsze odporniejsze opakowanie.20 kg
     25 kg
     40 kg
Szukając usługodawcy, który posiada profesjonalny sprzęt gwarantujący odpowiednie ilości ciężkiego dymu, nie zdawaj się na przypadek. Przeglądając ogłoszenia, musisz pamiętać, że zdjęcia, które są dołączone do ogłoszenia wcale nie muszą być własnością danego usługodawcy. Zdjęcie ukazujące duże pokłady białych obłoków zostało nam udostępnione przez => DJ Caroll, który ceni nade wszystko profesjonalizm. Szukając odpowiedniego usługodawcy, warto obejrzeć jego profil na Facebook.

Dział porad suchego lodu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów organizujących wesela, imprezy w tym imprezy organizowane w domu typu: imieniny lub urodziny postanowiliśmy uruchomić dział porad dla klientów indywidualnych. Organizując imprezę, wesele oraz inne wydarzenie możesz zaczerpnąć telefonicznie informacji na temat zastosowania suchego lodu. Ilości suchego lodu jaki jest potrzebny do wykonania efektów specjalnych, drinków z suchym lodem, zabawy z dziećmi itp. Porady udzielane są telefonicznie. Nie odpowiadamy na zapytania wysyłane poprzez SMS. Dział porad suchego lodu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Telefon: 732 - 610 – 501. Dzwoniąc do działu porad należy pamiętać, że pracownik działu nie jest odpowiedzialny za nadanie paczek lub brak dostawy suchego lodu.