Domowe efekty specjalne

Opublikowano 12 lutego 2018 w dziale Imprezy

Domowe efekty specjalne można zrobić samemu wykorzystując do tego celu opakowanie jakie jest dostarczane razem z zestawem suchego lodu. Efekty specjalne jakie można zrobić samemu uatrakcyjnią każde urodziny lub imieniny. Wystarczy zamówić 7 kg suchego lodu z dostawą do domu aby cieszyć się niesamowitymi efektami specjalnymi podczas imienin lub urodzin.

Domowe efekty specjalne

Wytwornica dymu domowej roboty


Wytwornica dymu, jaką posługują się firmy organizujące eventy, imprezy okolicznościowe, wesela jest dość kosztowna, dlatego też z pewnością nie zostanie zakupiona do efektów specjalnych podczas domowej imprezy. Można jednak domowym sposobem uzyskać podobny efekt gęstej mgły ścielącej się przy podłodze w domu. Wytwornica dymu domowej roboty jest prosta do wykonania i wystarczy zamówić zestaw wysyłkowy o zawartości 7 kilogramów suchego lodu, aby urozmaicić domową imprezę. Zestaw wysyłkowy zawierający 7 kg suchego lodu zapewni efekty specjalne dzięki czemu będziecie mogli tańczyć w chmurze gęstego dymu, a także wykorzystać suchy lód, który zostanie, do zrobienia ‘dymiących’ drinków. Oczywiście wszystko uzależnione jest od ilości zaproszonych gości. Przy większej ilości imprezowiczów można zamówić większy zestaw wysyłkowy, zawierający 10 lub 15 kg granulatu suchego lodu.


Jak wykonać wytwornice dymu domowej roboty?


null

null

null

null

null

null

null

null


7 kg suchego lodu do domowej wytwornicy dymu


Składając zamówienie na 7 kilogramów suchego lodu, oprócz granulatu otrzymasz doskonałe opakowanie styropianowe styrobox ST7. Opakowanie styrobox posłuży wam za pojemnik, z którego będzie wydobywał się gęsty biały dym. Jest to produkt sublimacji suchego lodu. Ponowna zamiana suchego lodu w gaz pozwala cieszyć się białymi obłokami, które będą wydobywały się z opakowania. W opakowaniu styrobox wycinamy otwór o dowolnym kształcie. Okrągły, trójkątny czy inny zgodnie z waszą inwencją twórczą. Pamiętać jednak należy, że do opakowania oprócz wsypywania suchego lodu wlewana będzie woda, dlatego otwór nie może się kończyć przy samym dnie opakowania. Trzeba pozostawić dwa, trzy centymetry wolnego miejsca, aby woda nie wylewała się z opakowania. Po wycięciu otworu wytwornica dymu jest gotowa do użycia. Wystarczy teraz wsypać dwa kilogramy granulatu suchego lodu i zalać zawartość gorąca wodą. Po wlaniu wody szybko zamykamy szczelnie opakowanie przykrywką i ustawiamy wytwornicę dymu na podłodze w miejscu, gdzie ma się gromadzić zimny, ciężki dym. Wystarczy co jakiś czas dolewać wody, która przyśpiesza proces sublimacji suchego lodu, aby cieszyć się efektami specjalnymi przez dłuższy czas. Wykonanie i efekt końcowy widoczny jest na załączonym filmie.


Środki ostrożności podczas korzystania z wartościowsi suchego lodu

Należy przypomnieć, że suchy lód posiada temperaturę -78.5 °C dlatego należy zachować odpowiednie środki ostrożności. Nigdy nie należy dotykać granulatu suchego lodu rękoma, ponieważ można się poparzyć. Nawet krótki kontakt suchego lodu z naskórkiem może doprowadzić do zaczerwienienia się naskórka. Dla bezpieczeństwa podczas wsypywania suchego lodu lepiej jest założyć rękawiczki. Granulat suchego lodu nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Nigdy nie należy wkładać suchego lodu do ust i nie można go połykać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.null


Granulat suchego lodu fi 16 milimetrów intensywniej sublimuje w kontakcie z wodą niż mniejszy odpowiednik granulat fi 3 mm. Aby się cieszyć efektami specjalnymi w domu zamów zestaw wysyłkowy 7 kg suchego lodu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy dział porad, w którym można dowiedzieć się osobiście jak używać suchy lód. Do jakich celów można go użyć oraz jak zorganizować wesele lub inną imprezę z suchym lodem. Zapraszamy do kontaktu: 732-610-501 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.