Dostawa i płatności

Opublikowano 17 stycznia 2017 w dziale Zastosowanie suchego lodu

Pierwszy raz zamawiasz dostawę suchego lodu, zapoznaj się podstawowymi warunkami dostawy tak kruchego komponentu jakim jest suchy lód.

Suchy lód jest produktem bardzo specyficznym w swoich właściwościach. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni i otrzymywali swoją paczkę z suchym lodem w najdogodniejszym dla nich terminie. Warto zdać sobie sprawę z tego że suchy lód podlega sublimacji czyli zamiany ciała stałe w gaz którym jest dwutlenek węgla z którego został wyprodukowany. Sublimacja suchego lodu (ok. 100g / godzinę) jest procesem nieodwracalnym dlaczego nie polecamy zamawiania małych zestawów o zawartości (4 kg, 7 kg) w piątek z dostawą na przesyłki na poniedziałek. Takie przesyłki musimy przygotować i nadać w piątek, a przez weekend czekają na magazynie przewoźnika, aby mogły być dostarczone w poniedziałek.
Łatwo można policzyć, że przy sublimacji suchego lodu w poniedziałek otrzymamy przesyłkę bez suchego lodu w środku. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci potrzebują dostawy suchego lodu również w weekendy, stąd wzięły się dodatkowe usługi takie jak dostawa w sobotę albo usługa GO, która umożliwia otrzymanie paczki z suchym lodem nawet tego samego dnia, w którym było złożone zamówienie!


Oczywiście, jako że nasza firma znajduje się na obrzeżach Warszawy, klientów, którzy zamówią suchy lód z dostawą na terenie Warszawy i najbliższych okolic, nie dotyka magazynowanie paczek przez weekend. Ich przesyłki są przygotowywane w poniedziałek rano i dostarczane
poprzez firmę OCS która realizuje transport miejski przesyłek. Zdając sobie sprawę również z tego, jak ważne jest, aby przesyłki z suchym lodem docierały w określonym przedziale godzinowym, oferujemy naszym klientom zastrzeżenia godziny doręczenia. Niestety nie każde miejsce dostawy jest objęte dodatkowymi usługami, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z warunkami dostawy, gdzie wszystko jest szczegółowo opisane. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem obsługi, chętnie odpowiemy na każde pytanie!


Zapoznaj się również jakie są koszty dostawy suchego lodu => koszty dostawy