Dostawa suchego lodu do firm

Opublikowano 17 lutego 2020 w dziale Produkcja suchego lodu

Dostawa suchego lodu do firm realizowana jest od poniedziałku do piątku. Dostarczamy suchy lód do firm w opakowaniach styropianowych o pojemności od 30 do 100 kg. Suchy lód dostarczany jest również w kontenerach o pojemności od 100 do 500 kg. Cykliczne dostawy suchego lodu w kontenerach odbywają się na zasadzie wymiany. Dostarczamy do firmy kontener z suchym lodem i zabieramy pusty. Firmy zamawiające większe ilości suchego lodu lub cykliczne dostawy mogą liczyć na upusty, rabaty oraz indywidualne negocjacje cenowe.

Dostawa suchego lodu do firm

Dostawa suchego lodu w opakowaniach styropianowych


null


Dostawa suchego lodu w opakowaniach styropianowych (od 30 do 100 kg) może być realizowana na dwa sposoby.

  1. Firma zamawiająca granulat płaci za suchy lód, opakowanie styropianowe oraz transport.
  2. Cykliczne dostawy suchego lodu do firm w Warszawie mogą być realizowane opakowaniu styropianowym firmy Dry Ice Zone. Po dostarczeniu suchego lodu do firmy jest on przesypywany do opakowania podmiotu zamawiającego granulat suchego lodu.

Firma zamawiająca tego typu dostawy nie płaci za opakowanie, generując w ten sposób oszczędności, które przy jednorazowej dostawie mogą wynosić od 10 do 60 zł. Przy regularnych dostawach suchego lodu oszczędności mogą być naprawdę spore.


Dostawa w kontenerach suchego lodu


null


Zapotrzebowanie na suchy lód wzrasta, dlatego coraz częściej dostarczamy suchy lód w kontenerach do firm produkcyjnych lub usługowych. Dostawy w Warszawie oraz województwie Mazowieckim realizowane są za pośrednictwem firmy transportowej OCS. Najczęściej zamawiany jest granulat suchego lodu fi 16 mm. Firmy usługowe wykonujące czyszczenie suchym lodem zamawiają granulat fi 3 mm. Dostawa suchego lodu w kontenerach realizowana jest w dwóch modelach o różnej pojemności:

  • od 100 do 250 kg suchego lodu
  • od 250 do 500 kg suchego lodu

W zależności od zapotrzebowania firm na suchy lód ilości podane powyżej mogą być podwojone lub potrojone. Po dostarczeniu do firmy suchego lodu w kontenerze można wydzierżawić kontener na czas określony w umowie. Następne dostawy, będą odbywały się na zasadzie wymiany. Po dostarczeniu zamówionej ilości suchego lodu pusty kontener jest zabierany i przygotowywany do następnej dostawy.


Cena suchego lodu dla firm


Cena suchego lodu dostarczanego do firm w województwie mazowieckim podlega negocjacji. Cena uzależniona jest od ilości zamawianego granulatu, cykliczności dostaw oraz sposobu dostawy. Przykład:

  • Dostawy od 50 kg do 100 kg = 5 zł
  • od 101 kg do 150 kg = 4.80 zł
  • od 151 kg do 200 kg = 4,50 zł
  • od 201 kg do 250 kg = 4.30 zł
  • od 251 kg do 500 kg cena suchego lodu ustalana jest indywidualnie.

W celu indywidualnej wyceny dostaw suchego lodu do firmy należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Telefon: +48-22-461-0500 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Suchy lód dostarczany do firm w kontenerach od poniedziałku do piątku jest zawsze świeży, a to oznacza, że był przechowywany nie dłużej niż 48 godzin.

null