Dry Ice Pelletizer P 28

Maszyna do produkcji granulatu suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 28 to kompaktowe i wydajne urządzenie zapewniające stałą produkcję granulatu na poziomie 280 kg/h. Maszyna Pelletizer P 28 produkuje granulat o rozmiarach: 3 mm, 10 mm i 16 mm

Maszyna do produkcji suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 28


Maszyny do produkcji suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 28 to kompaktowe i wydajne urządzenia do produkcji granulatu suchego lodu w trzech różnych rozmiarach: 3 mm, 10 mm i 16 mm). (1/8, 3/8 , 5/8 cala). Maszyna Dry Ice Pelletizer P 28 gwarantuje zdolność produkcyjną na poziomie 280 kg / godzinę. Jest to maszyna do produkcji suchego lodu na małą skalę przemysłową do sprzedaży granulatu suchego lodu, detalicznego i hurtowego. Maszyna Dry Ice Pelletizer P 28 pozwala na produkcję ciągłą bez większej obsługi procesu produkcyjnego.


null

Dane techniczne maszyny Dry Ice Pelletizer P 28


  • Dane techniczne: Wydajność produkcyjna: 280 kg/h +/- 5% przy ciśnieniu wejściowym ciekłego dwutlenku węgla 15-20 bar
  • Napięcie: 400 V / 50 Hz / 3Ph + PE (inne napięcia maszyny produkcyjnej realizowane są na zamówienie)
  • Maks pobór mocy: 5,6 kW
  • Ciężar maszyny produkcyjnej: 460 kg (z olejem hydraulicznym)
  • Ciężar maszyny bez oleju hydraulicznego: 440 kg
  • Przyłącze CO2: 1 gwint zewnętrzny BSP
  • Źródło ciekłego dwutlenku węgla: zbiornik magazynowy CO2 w fazie ciekłej o ciśnieniu (15-20 bar)


Maszyna do produkcji granulatu suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 28


null


Dry Ice Pelletizer P 28 do produkcji granulatu to kompaktowa i wydajna maszyna przeznaczona do ciągłej produkcji suchego lodu. Maszyna Dry Ice Pelletizer P 28 gwarantuje wysoką wydajność produkcyjną na poziomie 280 kg granulatu suchego lodu w ciągu godziny. Granulator suchego lodu Asco P 28 wytłacza granulat potężnym agregatem hydraulicznym i można go uruchomić za naciśnięciem przycisku start. Produkcja następuje w ciągu paru sekund. Wszystkie funkcje maszyny Dry Ice Pelletizer P 28 są sterowane przez sterownik PLC Siemens S7-1200 z ekranem dotykowym. Automatyczna kontrola produkcji suchego lodu pozwala na jej bezobjawowość. Po uruchomieniu maszyny wszystkie procesy są regulowane przez sterownik.


Produkcja suchego lodu maszyną Dry Ice Pelletizer P 28


null


Maszyny do produkcji granulatu suchego lodu Dry Ice Pelletizer P 28 wymagają stałego zasilania ciekłym CO2 o ciśnieniu 15-20 barów i zasilania 400 V / 50 Hz / 3Ph + PE. Uruchomienie maszyny następuje po naciśnięciu przycisku, a wszystkie funkcje są kontrolowane przez wbudowany sterownik PLC. Produkcja suchego lodu w sposób ciągły to wydajność 280 kg/ h, która zaspokoić może zapotrzebowanie rynku na dużym obszarze. Produkcja suchego lodu odbywa się poprzez wtryskiwanie ciekłego dwutlenku węgla do komory śnieżnej. Następnie śnieg jest tłoczony a następnie wytłaczany przez hydraulicznie napędzany tłok. W minutę po naciśnięciu przycisku start następuje produkcja suchego lodu o średnicy; 3 mm, 10mm oraz 16 mm - (1/8, 3/8 , 5/8 cala). W celu zapewnienia ciągłej i niezawodnej pracy granulatora suchego lodu proces produkcyjny jest nadzorowany przez sterownik PLC Siemens S7-1200.


Granulatory suchego lodu firmy Asco

null

Granulatory suchego lodu firmy Asco odznaczają się dużą wytrzymałością i bezawaryjnością. Ilość suchego lodu produkowana przez granulatory w głównej mierze zależy od modelu maszyny. Granulatory suchego lodu są standardowo wyposażone w płytę z wytłaczarką do granulatu o średnicy 3 mm. Firma Asco zapewnia również płyty wytłaczarki do produkcji granulatu: 3 mm, 6 mm, 10 mm oraz 16 mm. Maszyny produkcyjne Dry Ice Pelletizer P 28 są w pełni serwisowane a dostępność części gwarantuje bezawaryjną produkcję suchego lodu.


null Na pytania dotyczące czyszczenia lub wynajem maszyn do czyszczenia. Zakupu urządzeń firmy Asco, odpowie ekspert działu handlowego - Maciek Walo - telefon: 575-901-990. Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00.