Eventy

Opublikowano 05 lutego 2020 w dziale Imprezy

Eventy, wydarzenia firmowe organizowane są bardzo często po to, aby przedstawić osiągnięcia firmy. Zareklamować nowe produkty, które mają pojawić się na rynku. Równie często event firmowy organizowany jest w celu integracji pracowników. Organizatorzy eventów bardzo często wykorzystują suchy lód nie tylko do efektów specjalnych pojawiających się podczas wspólnej zabawy, ale dla osiągnięcia odpowiedniego wrażenia podczas prezentowania nowych produktów.

Eventy

Eventy biznesowe i korporacyjne mogą wspierać cele biznesowe organizacji. Eventy firmowe organizowane są bardzo często dla celów edukacyjnych i wymiany informacji. Podczas eventów firmowych odbywają się spotkania i konferencje. Debaty i dyskusje budujące relacje pomiędzy pracownikami lub kadrą kierowniczą. Wydarzenia firmowe zwieńczone są wspólną zabawą, potańcówką z użyciem efektów specjalnych, które są uzyskiwane z suchego lodu oraz odpowiedniego oświetlenia. Równie często podczas zabawy eventowej wykorzystywane są wyrzutnie konfetti, wytwornice baniek lub zimne ognie. Poprzez dobór odpowiednich środków budowany jest klimat eventu.


nullEvent połączony z programem artystycznym powinien oddawać ogólny klimat, ale przede wszystkim opowiedzieć pewną historię. Bardzo często jest to historia marki lub powstania nowego produktu. Od pojawienia się samej idei po jego wykonanie. Poprzez dobór odpowiednich środków takich jak: muzyka, oświetlenie, efekty specjalne tworzony jest odpowiedni klimat i zaangażowanie gości przybyłych na wydarzenie firmowe.


null


Mając do dyspozycji dodatkowe elementy, takie jak animacje na ekranie multimedialnym, efekty świetlne oraz suchy lód można przenieść widza w dowolnie wykreowany świat. To wszystko służy jednemu celowi. Budowanie klimatu, który powinien być zgodny z tematem przewodnim wydarzenia.


Suchy lód na eventy


Organizatorzy eventów organizujący firmowe wydarzenia w Warszawie kupują suchy lód bezpośrednio w oddziale firmy. Do innych miejscowości w kraju suchy lód zamawiany jest w zestawach wysyłkowych, które dostarczane są kurierem do odbiorcy. Dostawa suchego lodu kurierem realizowana jest w 24h. Najczęściej zamawiane zestawy wysyłkowe na eventy:


null


Na eventy organizowane w mniejszym gronie zamawiany jest najczęściej zestaw wysyłkowy zawierający 10 kg suchego lodu. Suchy lód wykorzystywany jest do wytwornicy ciężkiego dymu, który pod postacią białych obłoków utrzymuje się do wysokości 50 centymetrów. Ciężki dym wytwarzany może być zarówno podczas prezentacji produktów oraz wspólnej zabawie na koniec eventu. Zamów => 10 kg suchego lodu

Na większe wydarzenia firmowe w tym i imprezy masowe organizatorzy kupują najczęściej 20 kg suchego lodu. Jest to wystarczająca ilość suchego lodu, dzięki któremu oprócz efektów specjalnych mogą pojawić się podczas prezentacji napoje bezalkoholowe z dymkiem lub drinki z suchym lodem. Drinki z suchym lodem są doskonałym dodatkiem na każdą imprezę firmową. Impreza firmowa musi się przecież czymś wyróżniać.  Zamów => 20 kg suchego lodu