Gorąca promocja w Raszynie na Halloween

Opublikowano 26 października 2021 w dziale Imprezy

5 kg suchego lodu. Rewelacyjne opakowanie styropianowe i do tego 5 kolorowych słomek w cenie 40 zł. Tego jeszcze u nas nie było. Odwiedź w sobotę nasz punkt sprzedaży w Raszynie. Skorzystaj z promocji i ciesz się doskonałą zabawą w domu lub na przejęciu u znajomych. Przygotowaliśmy dla Was 50 zestawów w promocyjnej cenie.


Gorąca promocja 

null

Gorąca promocja w Raszynie na Halloween


Halloween to czas zabawy i psikusów. W tym roku dobrze się składa, ponieważ Halloween obchodzimy w niedzielę 31 października. Zapowiada się bardzo długi weekend wypełniony psikusami i dobrą zabawą w szerszym gronie. Z wykorzystaniem suchego lodu, dzięki któremu stworzysz odpowiedni klimat i mroczne efekty specjalne. Sztandarowym zwyczajem związanym z Halloween jest tradycyjny „cukierek albo psikus” Firma Dry Ice Zone postanowiła przyłączyć się do zabawy, proponując przysłowiowy „cukierek” pod postacią rewelacyjnego zestawu suchego lodu w promocyjnej cenie. Do wykorzystania w trakcie zabawy organizowanej na Halloween. W domu, szkole lub na zajęciach w przedszkolu. Zestaw promocyjny suchego lodu dostępny jest tylko w punkcie sprzedaży mieszczącego się w Raszynie. Ulica Mieczysława Słowikowskiego 41 A. Punkt sprzedaży suchego lodu czynny jest od 8:00 do 17:00. Sobota 30 października: 9:00 do 13:00.nullPromocja suchego lodu na Halloween


Zestaw suchego lodu na Halloween objęty jest promocją czasową. Sprzedaż zestawów na Halloween odbywa się od 28 (czwartek) do 30 (sobota) października. Zestaw promocyjny suchego lodu dostępny jest tylko w punkcie sprzedaży mieszczącego się w Raszynie. Odwiedź nasz punkt sprzedaży a otrzymasz 5 kg suchego lodu w rewelacyjnym opakowaniu styropianowym oraz 5 kolorowych słomek Dry Ice Stix w promocyjnej cenie 40 zł.


Zawartość zestawu promocyjnego na Halloween


5 kilogramów suchego lodu fi 16 mm

5 słomek Dry Ice Stix z wkładem zabezpieczającym

opakowanie styropianowe posiadające grube ścianki (57 mm) o wymiarach: 280 x 310 x 290 mm.

Cena zestawu promocyjnego: 40 zł


Opakowanie objęte promocją o ściankach grubości 57 mm wykorzystasz do przechowywania suchego lodu. Grube ścianki zapewniają doskonałą izolację, dzięki czemu w ciągu jednej doby straty suchego lodu wynikające z sublimacji sięgają od 1 do 1,5 kg. Słomki Dry Ice Stix posiadające wkład zabezpieczający przed połknięciem granulatu doskonale sprawdzą się w trakcie zabawy do napojów niegazowanych z dymkiem.


Pamiętaj! Zestaw promocyjny suchego lodu dostępny jest tylko w punkcie sprzedaży mieszczącego się w Raszynie, przy ulicy Mieczysława Słowikowskiego 41 A.null