Ile kostek lodu jest w opakowaniu zbiorczym

Opublikowano 29 lipca 2019 w dziale Zastosowanie lodu w kostkach

Codziennie otrzymujemy telefonicznie mnóstwo pytań, które dotyczą zastosowania lodu w kostkach podczas imprez rodzinnych typu: imieniny lub urodziny. Klienci indywidualni ciekawi są jak wykorzystać lód w kostkach na pikniku do schłodzenia zarówno mocniejszego alkoholu, jak i butelek wina czy też piwa w trakcie zabawy na świeżym powietrzu lub podczas wypadów na działkę poza miasto. Niezmiernie często powtarza się jedno pytanie. Ile kostek lodu znajduje się w worku ?

Ile kostek lodu jest w opakowaniu zbiorczym

Ile kostek lodu znajduje się w worku


Kostki lodu sprzedawane są w workach o wadze: 1 kg, 2 kg oraz 5 kg lodu w kostkach. W 1 kg worku znajdują się kostki lodu o wymiarach 25 X 30 mm i jest ich 20 sztuk. Zważywszy na to, że po rozpakowaniu zestawu wysyłkowego, jaki zamówiliście, lód w kostkach posiada temperaturę -18°C potrzeba go mniej do schłodzenia drinków oraz napojów bezalkoholowych. Przyjmując jednak, że w okresie letnim do jednego drinka potrzebne są maksymalnie 3 kostki lodu to:


  • 1 kg lodu w kostkach = 7 drinków

  • 2 kg lodu w kostkach = 13 drinków

  • 5 kg lodu w kostkach = 33 drinki.


Oczywiście lód w kostkach używany jest nie tylko do drinków. Gdy lód w kostkach pokruszymy blenderem, można go użyć do pysznych koktajli, deserów lodowych shejków. Wówczas trzeba będzie kupić więcej lodu. Zamawiając dostawę kurierską lodu w kostkach razem z suchym lodem, zestalony dwutlenek węgla można wykorzystać do drinków z dymkiem a lód w kostkach do koktajli.


null

Zastosowanie lodu w kostkach oraz suchego lodu


Zamawiając zestaw wysyłkowy o zawartości 5 kg lodu w kostkach, otrzymacie w również 5 kg suchego lodu w jednym opakowaniu. Suchy lód jest doskonałym chłodziwem niemniej jednak innowacyjność dostaw zestawów wysyłkowych, jakie proponuje firma Dry Ice Zone polega na tym, że w jednym zestawie znajdują się dwa doskonałe produkty w jednym opakowaniu.


  • Suchy lód, który posiada temperaturę -78,5 °C

  • Lód w kostkach o temperaturze -18°C

  • Opakowanie styropianowe wielokrotnego użytku, które przez lata może służyć jako lodówka turystyczna.


Dostawy zestawów wysyłkowych z lodem w kostkach oraz suchym lodem dostarczane są w 24 h. Wyjeżdżając na sobotni piknik lub imprezę weekendową, można oba komponenty wykorzystać do drinków z dymkiem lub tradycyjnych. Koktajli, shejków, deserów lodowych lub schłodzenia napojów w butelkach w tym i piwa.
Wystarczy postawić na stole cooler lub dowolne naczynie wypełnione do połowy wodą. Wsypać do wody 1 kg granulatu suchego lodu a przez 15 do 20 minut z naczynia będzie się wydobywał gęsty biały dym. Jest to bardzo widowiskowe, dlatego bardzo często taki element dekoracyjny używany jest na weselach. Biały ciężki dym wydobywający się z pojemnika z wodą spływa na blat stołu, dzięki czemu potrawy umieszczone na nim spowite są w gęstych obłokach. Suchy lód dodany do wody potrafi bardzo szybko schłodzić napoje butelkowe. Wystarczy później do wody wsypać kostki lodu, aby utrzymać bardzo długo jej niską temperaturę. Oczywiście jest to tylko prosty przykład wykorzystania komponentów znajdujących się w zestawie wysyłkowym. Należy pamiętać, że w sprzedaży znajdują się również inne zestawy wysyłkowe o różnej zawartości. Są one tak dobrane, aby można było maksymalnie wykorzystać lód w kostkach oraz suchy lód przy dowolnych okazjach.


Dostępne zestawy wysyłkowe lodu w kostkach:Powyższe zestawy wysyłkowe można wykorzystać na dowolnej imprezie. Ilość zamawianego lodu w kostkach oraz suchego lodu uzależnione jest od ilości gości, oraz przeznaczenia. Zestawy wysyłkowe zamawiane są nie tylko przez klientów indywidualnych. Równie często trafiają do restauracji, pubów lub hoteli, ponieważ oba produkty wykorzystywane są niemal codziennie.