Konkurs na Halloween

Opublikowano 18 października 2018 w dziale Imprezy

Konkurs na Halloween. Z dniem dzisiejszym, czyli 18 października rozpoczynamy Konkurs Halloweenowy z nagrodami. W konkursie Halloweenowym nagrodzonych zostanie trzech uczestników konkursu, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe. Wśród uczestników, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe, pracownicy Dry Ice Zone wylosują trzy osoby, które otrzymają po jednym Zestawie na Halloween o zawartości 15 kg suchego lodu oraz 15 słomek do drinków Dry Ice Stix.

Konkurs na Halloween


Dodatkowo jednym zestawie na Halloween znajduje się bon konkursowy na 10 kg suchego lodu, który można wykorzystać do końca roku. Wystarczy podać podczas składania zamówienia na suchy lód swoje imię i nazwisko oraz specjalny kod, który znajduje się na bonie konkursowym, a 10 kg suchego lodu zostanie dostarczone gratis do odbiorcy. Jak widać można ten zestaw wykorzystać na zabawę Sylwestrową. Zakończenie konkursu nastąpi dnia 27 października, a trzy nagrody zostaną dostarczone do 31 października po podaniu danych adresowych. Konkurs przeznaczony jest dla osób mieszkających w Polsce.


Warunki uczestnictwa w zabawie konkursowej


 1. Polub nasz profil
 2. Udostępnij publicznie i polub notatkę konkursową.
 3. Odpowiedź na pytanie konkursowe w komentarzu pod notatką konkursową.
 4. Będzie nam miło, jeśli zaprosisz znajomych.

Pytanie konkursowe: Proszę podać w którym roku firma Dry Ice Zona uruchomiła e-sklep dzięki któremu można on-line zamawiać suchy lód?


Sponsorem nagród jest firma Dry Ice Zone. Serwis społecznościowy Facebook nie sponsoruje i w żaden sposób nie uczestniczy w organizacji konkursu. Nie ponosi odpowiedzialności za żadne działania związane z konkursem. Zabawa na Halloween nie podlega ustawie o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U.1992 nr.68 pod.34). Firma Dry Ice Zone nie ponosi odpowiedzialności za możliwość blokowania lub usunięcia zabawy konkursowej przez portal społecznościowy Facebook.


Regulamin konkursu na Halloween


null


 • Nagrodami są trzy zestawy na Halloween o zawartości 15 kg suchego lodu oraz 15 słomek Dry Ice Stix. W jednym zestawie znajduje się bon konkursowy na 10 kg suchego lodu, który można zrealizować do końca roku.
 • W konkursie nagrody otrzymują trzy osoby, które odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe. Trzech zwycięzców zostanie wyłonionych na drodze losowania przez pracowników Dry Ice Zone.
  Każda uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz i tylko raz odpowiedzieć na pytanie konkursowe!
  Konkurs jest dedykowany, dla osób mieszkających w Polsce
 • Konkurs trwa od 18.10.2018 r. do 26.10.2018 r. do godziny 23:59 Wyniki konkursu zostaną podane w dniu 27.10.2018 r w osobnej notatce na profilu firmowym Dry Ice Zone Facebook.
 • Tylko prawidłowe odpowiedzi biorą udział w konkursie.
 • Na zgłoszenie się zwycięzców czekamy 3 dni od momentu ogłoszenia wyników, aby zestawy suchego lodu na Halloween dostarczyć do 31 października. Trzy zestawy na Halloween zostaną dostarczone do zwycięzców przez firmę kurierską po podaniu swojego imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania.

Konkurs został zorganizowany dla fanów firmy Dry Ice Zone Facebook