Lód w kostkach

Firma Dry Ice Zone jest firmą innowacyjną i jako pierwsza w Polsce udostępniła suchy lód w swojej ofercie odbiorcom indywidualnym. Odbiorcy indywidualni mogą obecnie on-line zamówić dostawę lodu w kostkach oraz suchego lodu w jednym zestawie na domową imprezę, eventy lub na wesele. Obecnie wprowadzona nowość jest hitem sezonu. Lód w kostkach posiada jedną bardzo ważną właściwość. Przechowując lód w kostkach w suchym lodzie, który posiada temperaturę -78,5°C lód wytworzony z wody jest bardzo zimny. Wolniej się rozpuszcza w drinkach i napojach bezalkoholowych. Lód w kostkach przechowywany w suchym lodzie posiada temperaturę -18°C.

Lód w kostkach

Lód w kostkach posiada termin ważności do 24 miesięcy. Temperatura przechowywania lodu w kostkach powinna wynosić minimum: -5°C.

Kostki lodu o wymiarach 25 X 30 mm.


Dostawa kurierska lodu w kostkach


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy szybkie dostawy kurierskie lodu w kostkach oraz suchego lodu. Dzięki dostawom kurierskim lodu w kostkach oraz suchego lodu klienci indywidualni lub firmy mogą zamówić on-line jeden z dwóch dowolnych zestawów. Dzięki temu zaoszczędza się czas za oddzielne zamówienia tych dwóch komponentów, które są używane do drinków, koktajli, deserów.


null


Dostawa lodu oraz suchego lodu realizowana jest w opakowaniach styropianowych, które zabezpiecza kostki lodu przed rozmrożeniem. Opakowanie styropianowe zabezpiecza suchy lód przed stratami, które są wynikiem sublimacji suchego lodu. Zestawy wysyłkowe dostarczane są w ciągu 24 godzin. Po rozpakowaniu zestawu wysyłkowego suchy lód można użyć do efektów specjalnych lub drinków z dymkiem. Lód w kostkach można wykorzystać do koktajli, tradycyjnych drinków podczas: imprezy, wesela, eventu. Lód w kostkach o temperaturze -18°C bardzo szybko schładza drinki oraz napoje bezalkoholowe bez zmiany ich smaku. Wolniej się w nich rozpuszczają, mniej rozcieńczając dany płyn. Ze względu na to, że lód w kostkach jest niezbędnym elementem każdego koktajlu oraz drinka dostawa kurierska lodu obejmuje: bary, puby, restauracje.


Uwaga! Dostawa kurierska lodu w kostkach dla mieszkańców Warszawy odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od: 8:00 do 17:00.Dostawa lodu w sobotę: od 9:00 do 15:00.


Dostawa lodu w kostkach z suchym lodem


W sezonie letnim dostępne są dwa zestawy lodu w kostkach z suchym lodem. Zestawy wysyłkowe o zawartości: 5 kg lub 10 kg lodu w kostkach z dodatkiem 5 kg suchego lodu dostarczane są w całym kraju. Poprzez szybkie dostawy zestawów wysyłkowych w zestawie pozostanie jeszcze 2 do 2,5 kg suchego lodu, który można wykorzystać do drinków z dymkiem lub efektów specjalnych. Każdy z zestawów posiada odpowiednie opakowanie styropianowe, które zabezpiecza lód w kostkach przed roztopieniem się oraz sublimacją suchego lodu.


Dostępne w ofercie zestawy wysyłkowe lodu w kostkach:

5 kg lodu w kostkach oraz 5 kg suchego lodu

10 kg lodu w kostkach oraz 5 kg suchego lodu

15 kg lodu w kostkach oraz 10 kg suchego lodu


null


Sprzedaż detaliczna lodu w kostkach


null


Firma Dry Ice Zone posiada w sprzedaży detalicznej lód w kostkach o wymiarach 25 X 30 mm, który pakowany jest w opakowania zbiorcze (worki) o wadze: 1 kg, 2 kg oraz 5 kg lodu. Sprzedaż lodu w kostkach odbywa się na miejscu w oddziale firmy Dry Ice Zone mieszczącej się w Raszynie ulica Mieczysława Słowikowskiego 41 A. Dostępne opakowania zbiorcze lodu w kostkach: 

  • 1 kg lodu w kostkach: 4,00 złotych
  • 2 kg lodu w kostkach: 8,00 złotych
  • 5 kg lodu w kostkach: 25,00 złotych

Sprzedaż lodu w kostkach realizowana w oddziele firmy Dry Ice Zone odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Lód w kostkach dostępny jest w sprzedaży również w sobotę. W okresie letnim (od maja do końca sierpnia) w godzinach: od 9:00 do 15:00. W pozostałych miesiącach od 9:00 do 13:00.