Płatności

null

Forma i warunki płatności
[Dotpay] Płatność serwisem Dotpay - jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą szybko dokonać zakupu.
Dotpay to nie tylko szybkość, ale również wygoda. Płatność ta umożliwia szybkie i łatwe przejście na stronę logowania swojego banku, dokonania płatności i automatycznego potwierdzenia transakcji.
null
Transakcje online są realizowane z zastosowaniem bezpiecznego protokołu https przy współpracy z jednym z największych agentów rozliczeniowych w Polsce - Dotpay S.A
Dnia 3 września 2013 roku Dotpay S.A otrzymał zgodę Komisji Nadzoru Finansowego nr IP14/2013 na oferowanie usług płatniczych jako Instytucja Płatnicza w rozumieniu Ustaw o usługach płatniczych. Działalność Dotpay S.A jako Krajowej Instytucji podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.


[Przelew] Płatność przelewem (przedpłata) - Numer rachunku na który należy wpłacić należność za zamówiony towar i usługę:

ING BANK ŚLĄSKI S.A.  

21 1050 1025 1000 0090 3257 6952


Po dokonaniu płatności, prosimy o przesłanie potwierdzenia transakcji w postaci skanu lub zdjęcia na adres skrzynki e-mail: biuro@dryicezone.pl najpóźniej do godziny 15:00 dzień roboczy przed dostawą.


[Przelew] Płatność przelewem (z odroczonym terminem płatności) - jest dobrym rozwiązaniem dla stałych klientów na przykład dla instytucji, a także odbiorcy indywidualnego.
Aby zostać płatnikiem z odroczonym terminem płatności, należy drogą e-mail zgłosić prośbę o status płatnika z odroczonym terminem płatności na adres skrzynki e-mail: biuro@dryicezone.pl


[Pobranie] Płatność za pobraniem - jest dobrym rozwiązaniem dla klientów nie korzystających z płatności on-line.


[Gotówka] Płatność przy odbiorze osobistym - dostępna forma płatności gotówka lub karta płatnicza.