Dział sprzedaży suchego lodu w Łodzi

Opublikowano 28 kwietnia 2021 w dziale Promocje

null


Firma Dry Ice Zone wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoim klientom, już tydzień temu uruchomiła swój oddział sprzedaży suchego lodu w Łodzi. Oczywiście w dalszym ciągu mieszkańcy Łodzi i okolicy, a także odbiorcy w całym kraju mogą zamówić on-line suchy lód z dostawą kurierską do domu lub firmy. Suchy lód zostanie dostarczony kurierem, niemniej jednak placówka w Łodzi rozwijać będzie swoje dodatkowe usługi. Już wkrótce pojawi się możliwość nadania kurierem przesyłki lub zlecenia nam transportu produktów mrożonych w suchym lodzie. Wszystko jeszcze przed nami. Aby uczcić dzień otwarcia naszej placówki w Łodzi, uruchomimy 30 kwietnia sprzedaż promocyjną suchego lodu.


null


Nowy oddział firmy Dry Ice Zone mieszczący się w Łodzi Polesie czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Ulica Andrzeja Struga 78. Telefon: 512-117-436. Dla uczczenia otwarcia nowej placówki mieszkańcy Łodzi i okolicy będą mogli otrzymać suchy lód w promocyjnej cenie. Pragniemy poznać się bliżej, dlatego też zapraszamy wszystkich mieszkańców Łodzi do odwiedzenia naszej placówki sprzedaży suchego lodu. Odwiedzając nas dnia 30 kwietnia i podając hasło „Wielka Majówka” otrzymasz 7 kilogramów suchego lodu w formie granulatu fi 16 mm oraz opakowanie styropianowe za 1 złotówkę. Takiej promocji suchego lodu jeszcze w Łodzi nie było. Promocja realizowana jest do wyczerpania zapasów suchego lodu lub opakowania styropianowego w danym dniu.

null


Pamiętaj! Tylko jedna osoba lub firma może otrzymać 7 kg suchego lodu za złotówkę. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej mieszkańców Łodzi mogło skorzystać z promocji. Mamy również prośbę. Posiadasz lodówkę turystyczną, własne opakowanie styropianowe lub inne? chętnie do niego wsypiemy 7 kg suchego lodu. Nie chcemy dodatkowo zaśmiecać naszej matki Ziemi, ponieważ opakowania styropianowe z czasem „lądują” na wysypisku śmieci. Pogłębiając w ten sposób istniejący już problem nadwyżki śmieci na naszej planecie.


null


Punkt sprzedaży suchego lodu w Łodzi czynny jest od 8:30 do 16:30. Łódź Ulica Andrzeja Struga 78. Telefon: 512-117-436