Rejestratory temperatury do transportu

Opublikowano 03 września 2018 w dziale Transport

Rejestratory pomiaru i zapisu temperatury firmy Sensitech wykorzystywane są do transportu w kontrolowanej temperaturze. Zakres pomiaru temperatury rejestrowany jest w przedziale od -30°C do +70°C. W kontrolowanej temperaturze transportowane są leki, szczepionki, materiał biologiczny oraz wszelkie produkty, które są wrażliwe na zmiany temperatury. Rejestratory wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie jest potrzeba kontroli przewozu na każdym odcinku transportu. Rejestratory temperatury firmy Sensitech przyczyniają się do zwiększenia rentowności, dostarczania produktów wysokiej jakości, zapewnienia bezpieczeństwa konsumentom, przestrzegania rygorystycznych wymogów regulacyjnych i ochrony wartości marki. Rejestratory firmy Sensitech umożliwiają szybki i dokładny przepływ danych bezpośrednio z doku załadunkowego do siedziby firmy.

Rejestratory temperatury do transportu

Rejestratory temperatury do transportu w zimnym łańcuchu dostaw


Precyzyjne rejestratory temperatury z serii TempTale umożliwiają śledzenie i zbieranie danych w trakcie trwania transportu, załadunku, przeładunku i rozładunku. Czyli wszędzie tam gdzie potrzebny jest nadzór nad zakresem temperatury który wpływa jakość przewożonego towaru. Rejestratory serii TempTale są wysoce niezawodne. Elektroniczne rejestratory umożliwiają natychmiastowy pomiar temperatury i wyświetlenie pomiaru na wyświetlaczu LCD monitora, dzięki czemu można natychmiast podjąć decyzję w sytuacji kryzysowej. Gdy temperatura wewnątrz opakowania zbliża się do zakresu krytycznego. Jest to bardzo ważne w przypadku realizacji zimnego łańcucha dostaw, w którym wymagana jest ściśle określona temperatura. Stosując rejestratory temperatury światowi liderzy w branży spożywczej, farmaceutycznej, biotechnologicznej i przemysłowej mogą śledzić i monitorować transport własnych produktów od początku do końca łańcucha chłodniczego. W zależności od modelu rejestratory doskonale sprawdzają się w każdych warunkach temperaturowych.

null

Rejestratory temperatury firmy Sensitech posiadają opatentowane oprogramowanie do analizy i raportowania danych oraz usługi konsultingowe, które pomagają analizować, interpretować i wykorzystywać gromadzone informacje. Informacje zapisane w rejestratorach temperatury mogą pomóc w identyfikacji nadużyć, które wynikać mogą z niedotrzymania temperatury transportu. Rejestratory mogą być przydatne we wspieraniu roszczeń ubezpieczeniowych. Certyfikat Walidacji jest dostarczany z każdym rejestratorem, jaki firm Sensitech wysyła do odbiorcy.

Rejestrator TempTale 4 (TT4)


null


Rejestrator TempTale 4 to niezawodny i dokładny elektroniczny monitor do pomiaru i zarządzania wrażliwymi na temperaturę produktami. Rejestrator posiada ulepszony wyświetlacz LCD, który zapewnia natychmiastowy dostęp do danych dotyczących czasu i temperatury, umożliwiając szybki dostęp do krytycznych informacji takich jak:

 1. średniej temperatury
 2. najwyższej zarejestrowanej temperatury
 3. najniższej zarejestrowanej temperatury
 4. łącznego czasu powyżej wysokiej temperatury
 5. łącznego czasu poniżej niskich temperatur

Uniwersalna konstrukcja i funkcjonalność alarmu pozwala użytkownikom dostosować ustawienia alarmów dla różnych aplikacji. Tak, aby zintegrować czas i temperaturę w jednym zdarzeniu lub łączny czas poza zakresem.

Cechy i zalety rejestratora TempTale 4null
 • Zatwierdzony monitor i pakiet sprawdzania poprawności
 • Dostępne w opcjach pamięci 2K i 16K
 • Dostępne w wersjach Single i Multi-Use
 • Łatwe w użyciu przyciski Start i Stop
 • Elastyczność w programowaniu różnych alarmów czasu i temperatury poza czasem
 • Pamięć nieulotna
 • Każdy rejestrator jest wyposażony w Certyfikat Walidacji
 • Dokładne i przetestowane zgodnie z normami śledzenia NIST
Oprogramowanie TempTale Manager Desktop 4.0 zapewnia możliwość analizowania danych, generowania raportów dzięki temu można dostosować i modyfikować zimny łańcuch dostaw.


Dostępne rejestratory temperatury firmy Sensitech w e-sklepie => rejestratory temperatury