Słomki do drinków z suchym lodem na Andrzejki

Opublikowano 08 listopada 2018 w dziale Drinki

Kolorowe słomki Dry Ice Stix, które znajdują się w zestawie Andrzejkowym, można wykorzystać do dymiących drinków z suchym lodem. Dymiące drinki z suchym lodem podczas imprezy Andrzejkowej mogą być dodatkową atrakcją oprócz efektów specjalnych, które można wykonać samemu. Kolorowe słomki posiadają specjalny wkład zabezpieczający i bez obawy o swoje zdrowie granulat suchego lodu można dodać bezpośrednio do drinka. Do słomek Dry Ice Stix nie wkładamy suchego lodu. Bezpieczne słomki pozwalają na sączenie drinka, do którego dodajemy suchy lód. Słomki Dry Ice Stix można kupić razem z zestawem przeznaczonym na Andrzejki lub luzem. Cena jednej słomki Dry Ice Stix: 2 PL.

Słomki do drinków z suchym lodem na Andrzejki


Kolorowe słomki Dry Ice Stix do drinków lub napojów bezalkoholowych można wykorzystać podczas imprezy Andrzejkowej. Na Andrzejki organizowane w domu, szkole lub podczas większych imprez nie może zabraknąć suchego lodu do szałowych efektów specjalnych. Podczas imprez Andrzejkowych, które przeznaczone są dla dorosłych, suchy lód można wykorzystać do drinków, niemniej jednak należy pamiętać o zachowanie środków bezpieczeństwa. Kupując suchy lód, można zorganizować imprezę Andrzejkową w domu dla swoich znajomych i bliskich.


Drinki z suchym lodem na Andrzejki


null


Drinki z suchym lodem są doskonałym uzupełnieniem każdej imprezy Andrzejkowej. Przepiękne drinki z dymkiem, z których wydobywa się biały gęsty dym, można coraz częściej spotkać na wszelkiego rodzaj imprezach. Imprezach w domu lub balach. W ofercie e-sklepu znakuje się zestaw suchego lodu na Andrzejki dla 15 do 20 osób. Mniejszą cześć suchego lodu można przeznaczyć do drinków z suchym lodem a większą do efektów specjalnych, których podczas imprezy Andrzejkowej nie może zabraknąć. Należy jednak pamiętać, że z suchym lodem należy się obchodzić ostrożnie, ponieważ posiada on bardzo niską temperaturę: -78.5°C. Kontakt skóry z tak niską temperaturą może wywołać poparzenie takie same, jak przy dotknięciu rozgrzanego żelazka. Tak samo połknięcie suchego lodu może skutkować poparzeniem przełyku. Aby zachować środki bezpieczeństwa, należy granulat suchego lodu wkładać do drinka szczypcami. Drinki z suchym lodem, w którym znajduje się granulat, można sączyć przez słomki, które posiadają odpowiednie zabezpieczenie. Sklep suchego lodu posiada w ofercie kolorowe słomki do drinków Dry Ice Stix, które posiadają odpowiednie zabezpieczenie. W słomkach znajduje się specjalny wkład, poprzez który do przełyku nie dostanie się nawet drobinka granulatu. Stosując do drinków słomki Dry Ice Stix, można wrzucić granulat bezpośrednio do drinka bez obawy o swoje zdrowie. Dodatkowo po przełamaniu wkładu znajdującego się w słomce zaczyna ona świecić. Przy przyciemnionym świetle podczas imprez Andrzejkowych dymiące drinki ze świecącymi słomkami wyglądają zjawiskowo. Granulat do drinków z suchym lodem na Andrzejki można kupić w poobiednim zestawie wysyłkowym lub luzem wprost z magazynu sklepu suchego lodu.


Środki bezpieczeństwa podczas imprezy Andrzejkowej


null


Po otrzymaniu suchego lodu na Andrzejki należy zachować środki ostrożności. Suchy lód posiada temperaturę -78.5°C dlatego należy być ostrożnym. Nigdy nie dotykamy suchego lodu rękoma, ponieważ przy kontakcie skóry z tak niską temperaturą może dojść do poparzenia. Podczas organizowania efektów specjalnych na Andrzejki należy założyć rękawiczki ochronne lub przesypywać granulat szufelką. Szufelka może być plastykowa. Efekty specjalne powstają poprzez sublimację suchego lodu w środowisku wodnym. Po wrzuceniu granulatu do wody zaczyna się z niej wydobywać biały gęsty dym, który składa się z dwutlenku węgla i drobinek wody. W zależności od temperatury w pomieszczeniu utrzymuje się on dłużej lub krócej. Intensywność gęstego dymu zależy również od temperatury wody oraz ilości suchego lodu, który do niej został wsypany. Aby zachować środki bezpieczeństwa, nie zalecamy zalewania granulatu suchego lodu wodą, a raczej wsypanie granulatu do wody. Po wsypaniu granulatu suchego lodu do ciepłej lub gorącej wody rozpoczyna się intensywna reakcja. Wydzielanie się dwutlenku węgla, z którego suchy lód został wyprodukowany. Dwutlenek węgla w dużej ilości może być szkodliwy, ponieważ dla naszego życia jest potrzebny tlen. Dla zachowania środków bezpieczeństwa podczas imprezy Andrzejkowej, na której będą wykonywane efekty specjalne, zalecamy wietrzenie pomieszczenia. Na imprezie Andrzejkowej w domu lepiej jest uchylić okno, aby dochodziło do mieszania się powietrza, który ma na celu uzupełnianie tlenu w pomieszczeniu. Po otrzymaniu zestawu suchego lodu na Andrzejki opakowanie przechowujemy z dala od dostępu dzieci. Nasze pociechy są bardzo ciekawskie i po otworzeniu opakowania mogą się poparzyć suchym lodem.