Suchy lód do drinków

Granulat suchego lodu fi 16 mm doskonale sprawdza się do drinków z suchym lodem oraz do szybkiego schłodzenia innych trunków. Piwa, wina lub napojów bezalkoholowych. Suchy lód do drinków zamawiany jest w zestawach wysyłkowych w zależności od ilości gości którzy zostali zaproszeni na imprezę.

Suchy lód do drinków


Granulat suchego lodu fi 16 mm doskonale sprawdza się do drinków z suchym lodem lub do szybkiego schłodzenia piwa lub innych napojów bezalkoholowych.Wykorzystanie suchego lodu w głównej mierze zależy od tego jaka to będzie impreza ponieważ granulat wykorzystywany jest nie tylko do drinków. Podczas wypadów za miasto, na działkę lub inną imprezę na świeżym powietrzu suchy lód jest doskonałym chłodziwem do lodówek turystycznych.

Granulat suchego lodu do drinków


null


Suchy lód do drinków najczęściej jest zamawiany przez ważnymi wydarzeniami rodzinnymi. Mogą to być urodziny lub imieniny. Równie często suchy lód do drinków zamawiany jest na imprezy domowe typu prywatki chociaż prywatki odchodzą w zapomnienie na poczet spotkań w pubach lub w dyskotece. Ale tam również można spotkać się z suchym lodem który nie tylko wykorzystywany jest do drinków. Mimo wszystko granulat suchego lodu zamawiany jest na zwykłe spotkania z koleżankami i kumplami do drinków ale nie tylko. Podczas imprez sportowych a nade wszystko gdy gra nasza reprezentacja gra mecz, suchy lód kupowany jest do chłodzenia piwa lub mocniejszych trunków w mniejszych zestawach które zawierają 4 kilogramy suchego lodu lub większych. Zależy to w głównej mierze od ilości gości którzy w danym dniu będą się bawić i kibicować. Granulat suchego lodu fi 16 mm sprawdza się doskonale do drinków ponieważ dłużej sublimuje (przekształca się w gaz) a tym samym dłużej chłodzi każdy trunek do którego zostanie włożony. Tutaj jedna uwaga! Kupując suchy lód do drinków należy zachować ostrożność. Nie wolno go wkładać do drinków palcami ponieważ można się poparzyć.Bezpieczne drinki z suchym lodem


null


Suchy lód jest zestalonym dwutlenkiem węgla. Granulat suchego lodu posiada temperaturę -109.3 stopni Fahrenheita (-78,5 °C). Dotykając suchy lód palcami następuje szybka sublimacja suchego lodu ponieważ powierzchnia skóry jest zawsze cieplejsza od suchego lodu. Tak ekstremalnie niska temperatury może wywołać podobny efekt do oparzenia dlatego suchy lód do drinków wkładamy szczypcami. Wsypując suchy lód do lodówki turystycznej można to zrobić zwykłą szufelką. Należy również zachować środki bezpieczeństwa podczas serwowania drinków z suchym lodem ponieważ połkniecie granulatu może skutkować poparzeniem przełyku. Najprostszym a zarazem najtańszym rozwiązaniem tego problemu jest zakup kolorowych słomek do drinków podczas zamawiania zestawu suchego lodu. Słomki pozwalają na sączenie drinków zachowując bezpieczeństwo. Wkład słomek chroni przed przedostaniem się drobinek granulatu suchego lodu do przełyku. Bezpieczne drinki z suchym lodem to podstawa każdej imprezy, ponieważ dobra zabawa łączy się zawsze z bezpieczeństwem.


Suchy lód do napojów bezalkoholowych


null


Suchy lód jest używany nie tylko do drinków. Podczas rodzinnych spotkań towarzyszą nam również dzieci a one jak wiadomo są bardzo ciekawskie. Widzą pięknie dymiące drinki z suchym lodem również chciały by coś takie spróbować. Dla dzieci można zafundować również suchy lód ale do napojów bezalkoholowych. Mogą to być soki, lemoniada domowej roboty lub jakikolwiek napój niemniej jednak również należy zachować bezpieczeństwo naszym pociechom. Do sączenia napojów bezalkoholowych z suchym lodem również należy zastosować kolorowe słomki które posiadają odpowiedni wkład zabezpieczający przed przedostaniem się drobinek granulatu do przełyku. Dodatkowo kolorowe słomki świecą w nocy. Po przełamaniu zawartego w słomkach wkładu zaczynają świecić dość intensywnie. Z pewnością zaciekawi to nasze pociechy a Wy będziecie mieć czas na zabawę. Kolorowe słomki Dry Ice Stix są cały czas dostępne w ofercie sklepu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy dział porad, w którym można dowiedzieć się osobiście jak używać suchy lód. Do jakich celów można go użyć oraz jak zorganizować wesele lub inną imprezę z suchym lodem. Zapraszamy do kontaktu: 732-610-501 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.