Suchy lód na wesele

Opublikowano 20 stycznia 2017 w dziale Wesele

Suchy lód na wesele kupowany jest do tworzenia przepięknych efektów w trakcie pierwszego tańca Młodej Pary rozpoczynającej wesele oraz innych atrakcji pojawiających się w trakcie. Suchy lód na wesele można kupić w punkcie sprzedaży suchego lodu mieszczącego się w Raszynie ul Mieczysława Słowikowskiego 41 A lub w Łodzi ul Andrzeja Struga 78. Suchy lód na wesela dostarczamy również kurierem w zestawach wysyłkowych. Dostawa suchego lodu na wesele realizowana jest w 24 godziny w zestawach wysyłkowych od 4 do 30 kg granulatu fi 16 mm. Granulat suchego lodu fi 16 mm sprawdza się doskonale do wytwornicy ciężkiego dymu, dymiących kieliszków szampana oraz innych atrakcji uświetniających ten dzień. Dostawa suchego lodu na wesele realizowana jest w opakowaniach styropianowych oraz kartonowych, aby zminimalizować straty wynikające z sublimacji suchego lodu.

Suchy lód na wesele

 

Taniec w chmurach młodej parynull

Pierwszym bardzo ważnym momentem wesela jest Pierwszy Taniec Młodej Pary. Jest on nie tylko sygnałem do rozpoczęcia zabawy, ale przede wszystkim wizualizacją uczuć między małżonkami i symbolem pierwszych kroków wspólnego życia. Taniec młodej pary wykonywany jest w obłokach wytwarzanych z suchego lodu. Wygląda to tak, jakby Młoda Para unosiła się nad parkietem otoczona naturalnymi obłokami. Dla osób, które organizują samemu wesele, warto zapoznać się z materiałem: jak zrobić ciężki dym na wesele. Taniec w obłokach jest bardzo widowiskowy dlatego organizowany jest na weselach odbywających się zarówno w domach weselnych jak i na świeżym powietrzu. Białe gęste obłoki pochodzące z sublimacji suchego lodu w wodzie unoszą się 20 do 50 cm nad parkietem i są w stanie ukryć wpadki i potknięcia w trakcie wykonywania walca weselnego lub innego utworu. Zanim zamówisz ciężki dym na swój taniec w obłokach, zobacz: ile kosztuje ciężki dym. Omawiany temat pomoże Tobie znaleźć profesjonalną „ekipę” dysponującą odpowiednią wytwornicą ciężkiego dymu, dzięki której będziesz się czuła, jakbyś naprawdę tańczyła w chmurach. Dla osób organizujących wesele udostępniliśmy również wiedzę na temat ilości suchego lodu potrzebnego do wytwornicy ciężkiego dymu, aby osiągnąć jak najlepszy efekt: Ile suchego lodu jest potrzebne na Pierwszy Taniec Młodej Pary. Jest to bardzo ważny temat dla organizatorów wesel lub imprez masowych, ponieważ jakość ciężkiego dymu oraz efekt wizualny zależy od paru czynników, które należy wziąć pod uwagę.

Materiały pogłębiające wiedzę na temat zastosowania suchego lodu w trakcie wesela

Zanim zamówisz suchy lód na wesele, zobacz ile jest potrzebujesz granulatu na wesele, na którym zostanie on wykorzystany na Pierwszy Taniec Młodej Pary oraz do drinków z suchym lodem: Ile suchego lodu na wesele. Drinki z suchym lodem są dodatkową atrakcją spotykaną coraz częściej na weselach. Drinki serwowane są na „dymiącej tacy” wzbudzając niesamowite zainteresowanie wśród weselnych gości. Do niedawna dymiące drinki można było zamówić tylko w dobrych, renomowanych restauracjach. Dzięki dostawom suchego lodu do domu realizowanym od lat przez firmę Dry Ice Zone drinki z suchym lodem pojawiają się coraz częściej nie tylko na weselach. Dymiące drinki można spotkać na imprezach organizowanych w domu typu: imieniny lub urodziny. Bardzo często pojawia się pytanie w mailach lub w trakcie rozmów telefonicznych „czy suchy lód dostarczany na wesele jest bezpieczny” Bezpieczeństwo w trakcie wesela jest bardzo ważnym aspektem, biorąc pod uwagę temperaturę suchego lodu wynoszącą -78,5°C. Nieumiejętne obchodzenie się suchym lodem może doprowadzić do poparzenia naskórka lub przełyku. Zachowując jednak proste środki bezpieczeństwa, nikomu nic złego się nie stanie.


Krojenie weselnego tortu


Suchy lód doskonale sprawdzi się podczas krojenia tortu weselnego. Widok tortu otoczonego obłokami wprowadzi magiczny klimat i z pewnością wywoła zachwyt wśród gości. Aby osiągnąć efekty dymiącego tortu wystarczy umieścić kilka naczyń z ciepłą wodą na wózku z tortem, a następnie wrzucić do nich granulat suchego lodu. Kontakt suchego lodu z wodą wywołuje natychmiastową relację. Zaczyna się z pojemnika wydzielać gęsty biały dym który składa się z dwutlenku węgla. Ponieważ gęsty dym jest cięższy od powietrza będzie się gromadził wkoło tortu weselnego. Wyobraź sobie młodą parę która kroi weselny tort w obłokach gęstej białej mgły. Jest to niezapomniany podniosły moment.


Drinki z suchym lodem na weselu


Drinki z suchym lodem równie często spotkać można na weselu z mniejszą lub większą ilością gości. Zachwycają wszystkich poprzez gęsty biały dym wydobywający się z drinka. Drinki z suchym lodem mogą być kolorowe aby ubarwić wesele. Suchy lód idealnie sprawdza się w drinkach ponieważ suchy lód skalda się z dwutlenku węgla który paruje przy kontakcie z napojem alkoholowym. Nie rozpuszcza drinka ale doskonale go schłodzi. Korzystając z właściwości suchego lodu fi 16 mm można długo się cieszyć białym gęstym dymem wydobywającym się z drinka.

Suchy lód nie wpływa także na smak oraz zapach drinka. Doskonale komponuje się z kolorowym światłem który wpływa na zmianę barwy białego dymu który powstaje w procesie sublimacji suchego lodu.null


Suchy lód może zostać wykorzystany również do wizualnej oprawy kieliszków szampana. Po ustawieniu piętrówko kieliszków szampana i włożeniu do nich paru granulek suchego lodu uzyskamy fontannę dymu wydobywającego się z kieliszków. Gęsty dum wydobywający się z kieliszków szampana będzie spływał na dół jak jak po wodospadzie. Bardzo ciekawy efekt specjalny który można wykorzystać podczas wesela. Efekty specjalne na weselu są częścią zabawy. Wszystkie efekty specjalne są wyśmienitą zabawą niemniej jednak należy również pomyśleć o środkach bezpieczeństwa na weselu. Odpowiednie akcesoria do suchego lodu sprawią że twoi goście a nade wszystkim młoda parę będzie mogła się czuć bezpiecznie.null

Dekoracja dań na weselu


Suchy lód pomaga we wzbogaceniu walorów estetycznych dania, a także w utrzymaniu niskiej temperatury. Dzięki niemu w efektowny i niebanalny sposób podać można desery, lody czy sushi. Firmy cateringowe które dostarczają smacznych dań na wesela korzystają z właściwości suchego lodu. Przygotowując je wcześniej do pojemników z gotowymi daniami umieszczany jest suchy lód który sublimując otacza gotowe dania zimnym dwutlenkiem węgla. Brak dostępu tlenu oraz chłodne otoczenia gwarantuje ze goście na weselu otrzymają świeże dania.Dekoracja dań na weselu nie może się obyć bez suchego lodu.Umieszczając na weselnym stole szklane naczynia z wodą do których wrzucany jest granulat suchego lodu uzyskamy gesty dym który otoczy wszystkie dania. Jak widać suchy lód na wesele sprawdzi się wyśmienicie.null

Słomki do drinków Dry Ice Stix na wesele


Podczas każdego wesela drinki z suchym lodem są niesamowitą oprawą gwarantującą piękne doznania wizualne. Niemniej jednak należy pamiętać że suchy lód posiada temperaturę -78,5 °C. Jest bardzo zimny dlatego nie należy go dotykać. Dodając suchy lód do drinków należy to robić odpowiednimi szczypcami aby się nie poparzyć. Należy również pamiętać że połknięcie suchego lodu skutkować może również poparzeniem przełyku. Nie można dopuścić do tego aby goście sączący drinki z suchym lodem poparzyli się. Dla bezpieczeństwa własnego oraz gości dobrze jest zamówić w e-sklepie kolorowe słomki do drinków z suchym lodem Dry Ice Stix

Kolorowe słomki do drinków posiadają odpowiedni wkład dzięki któremu suchy lód może być dodawany bezpośrednio do drinka bez obawy połknięcia granulatu. Drinki z suchym lodem podczas wesela będą nie tylko dobrze schłodzone ale i bezpieczne. Słomki do drinków można również wykorzystać do innych napojów niegazowanych. Nie muszą to być przecież drinki. Na wesele przychodzą cale rodziny dlatego też i dzieci mogą spokojnie sączyć soki, kompot lub inne napoje bezalkoholowe z suchym lodem.

Słomki DRY ICE STIX na wesele sprzedajemy w czterech dostępnych kolorach: pomarańczowy, zielony, żółty, różowy. Słomki Dry Ice Stix są w ciągłej sprzedaży.nullDo jakich napojów można używać suchego lodu?

Suchy lód może zostać wykorzystany do zdobienia praktycznie każdego napoju. Jeśli chodzi o napoje gazowane, bulgotanie oraz dymienie będzie większe, a napój szybciej się wygazuje. Tak sami w przypadku szampana należy uważać i nie wrzucać zbyt dużo granulatu suchego lodu. Bardzo ciekawy efekt uzyskać można poprzez włożenie suchego lodu do wiaderka z ciepłą wodą, a następnie umieszczenie w nim szampana, wódki lub wina. W rezultacie otrzymamy efekt "wodospadu" dymu a przy tym napoje alkoholowe zostaną doskonale schłodzone.

Zastosowanie suchego lodu
dział porad


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów organizujących wesela, imprezy w tym imprezy organizowane w domu typu: imieniny lub urodziny postanowiliśmy uruchomić dział porad dla klientów indywidualnych. Organizując imprezę, wesele oraz inne wydarzenie możesz zaczerpnąć telefonicznie informacji na temat zastosowania suchego lodu. Ilości suchego lodu jaki jest potrzebny do wykonania efektów specjalnych, drinków z suchym lodem, zabawy z dziećmi itp. Porady udzielane są telefonicznie. Nie odpowiadamy na zapytania wysyłane poprzez SMS. Dział porad suchego lodu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Telefon: 732 - 610 – 501. Dzwoniąc do działu porad należy pamiętać, że pracownik działu nie jest odpowiedzialny za nadanie paczek lub brak dostawy suchego lodu.