Suchy lód na wesele

Opublikowano 20 stycznia 2017 w dziale Wesele

Suchy lód na wesele dostarczany jest w zestawach wysyłkowych o zawartości od 4 do 30 kg granulatu.  Granulat fi 16 mm sprawdza się doskonale do wytwornicy ciężkiego dymu, dymiących kieliszków szampana oraz innych atrakcji. Taniec w chmurach, gęstych białych obłokach jest bardzo efektowny. Nie można się zatem dziwić że suchy lód jest wykorzystywany do różnych efektów specjalnych na większości weselach.

Suchy lód na wesele

 

Taniec w chmurach młodej pary


Pierwszym, ważnym momentem wesela jest pierwszy taniec młodej pary. Jest on nie tylko sygnałem do rozpoczęcia zabawy, ale przede wszystkim wizualizacją uczuć między małżonkami i symbolem pierwszych kroków we wspólnym życiu. Pierwszy taniec młodej pary w obłokach dymu który pochodzi z suchego lodu jest niezapomnianym widowiskiem i na długo zapadnie w pamięci. Obłoki dymu pochodzą z sublimacji suchego lodu.

Taniec w chmurach młodej pary z pewnością jest niebanalnym sposobem aby ten cel osiągnąć. Państwo młodzi w magiczny sposób uniosą się ponad obłoki, aby oczarować wszystkich swoim tańcem. Jest to również świetne rozwiązanie dla młodych par, które nie radzą sobie najlepiej na parkiecie. Białe obłoki pochodzące z suchego lodu, unoszące się 20 do 50 cm nad podłogą zamaskują ewentualne niedoskonałości. Drobne wpadki podczas tańca młodej pary. Do wytworzenia białych obłoków potrzebna jest wytwornica ciężkiego dymu i suchy lód.To dzięki niemu następuje sublimacja suchego lodu w wodzie co objawia się gęstym dymem wychodzącym z urządzenia. Taniec w chmurach młodej pary spotkać obecnie możemy na wszystkich weselach które organizowane są przez firmy eventowe.null

Zestawy wysyłkowe suchego lodu dostarczane na wesele

Wybierz Swój zestaw4 kg
     7 kg

    10 kg      12 kg
15 kg
    20 kg
    30 kg
    40 kg


Zestawy specjalne suchego lodu dostarczane w opakowaniach posiadających grubsze ścianki (60 mm).
        Mniejsza sublimacja i straty suchego lodu. Bezpieczniejsze odporniejsze opakowanie.20 kg
     25 kg
     40 kgKrojenie weselnego tortu


Suchy lód doskonale sprawdzi się podczas krojenia tortu weselnego. Widok tortu otoczonego obłokami wprowadzi magiczny klimat i z pewnością wywoła zachwyt wśród gości. Aby osiągnąć efekty dymiącego tortu wystarczy umieścić kilka naczyń z ciepłą wodą na wózku z tortem, a następnie wrzucić do nich granulat suchego lodu. Kontakt suchego lodu z wodą wywołuje natychmiastową relację. Zaczyna się z pojemnika wydzielać gęsty biały dym który składa się z dwutlenku węgla. Ponieważ gęsty dym jest cięższy od powietrza będzie się gromadził wkoło tortu weselnego. Wyobraź sobie młodą parę która kroi weselny tort w obłokach gęstej białej mgły. Jest to niezapomniany podniosły moment.


Drinki z suchym lodem na weselu


Drinki z suchym lodem równie często spotkać można na weselu z mniejszą lub większą ilością gości. Zachwycają wszystkich poprzez gęsty biały dym wydobywający się z drinka. Drinki z suchym lodem mogą być kolorowe aby ubarwić wesele. Suchy lód idealnie sprawdza się w drinkach ponieważ suchy lód skalda się z dwutlenku węgla który paruje przy kontakcie z napojem alkoholowym. Nie rozpuszcza drinka ale doskonale go schłodzi. Korzystając z właściwości suchego lodu fi 16 mm można długo się cieszyć białym gęstym dymem wydobywającym się z drinka.

Suchy lód nie wpływa także na smak oraz zapach drinka. Doskonale komponuje się z kolorowym światłem który wpływa na zmianę barwy białego dymu który powstaje w procesie sublimacji suchego lodu.null


Suchy lód może zostać wykorzystany również do wizualnej oprawy kieliszków szampana. Po ustawieniu piętrówko kieliszków szampana i włożeniu do nich paru granulek suchego lodu uzyskamy fontannę dymu wydobywającego się z kieliszków. Gęsty dum wydobywający się z kieliszków szampana będzie spływał na dół jak jak po wodospadzie. Bardzo ciekawy efekt specjalny który można wykorzystać podczas wesela. Efekty specjalne na weselu są częścią zabawy. Wszystkie efekty specjalne są wyśmienitą zabawą niemniej jednak należy również pomyśleć o środkach bezpieczeństwa na weselu. Odpowiednie akcesoria do suchego lodu sprawią że twoi goście a nade wszystkim młoda parę będzie mogła się czuć bezpiecznie.null

Dekoracja dań na weselu


Suchy lód pomaga we wzbogaceniu walorów estetycznych dania, a także w utrzymaniu niskiej temperatury. Dzięki niemu w efektowny i niebanalny sposób podać można desery, lody czy sushi. Firmy cateringowe które dostarczają smacznych dań na wesela korzystają z właściwości suchego lodu. Przygotowując je wcześniej do pojemników z gotowymi daniami umieszczany jest suchy lód który sublimując otacza gotowe dania zimnym dwutlenkiem węgla. Brak dostępu tlenu oraz chłodne otoczenia gwarantuje ze goście na weselu otrzymają świeże dania.Dekoracja dań na weselu nie może się obyć bez suchego lodu.Umieszczając na weselnym stole szklane naczynia z wodą do których wrzucany jest granulat suchego lodu uzyskamy gesty dym który otoczy wszystkie dania. Jak widać suchy lód na wesele sprawdzi się wyśmienicie.null

Słomki do drinków Dry Ice Stix na wesele


Podczas każdego wesela drinki z suchym lodem są niesamowitą oprawą gwarantującą piękne doznania wizualne. Niemniej jednak należy pamiętać że suchy lód posiada temperaturę -78,5 °C. Jest bardzo zimny dlatego nie należy go dotykać. Dodając suchy lód do drinków należy to robić odpowiednimi szczypcami aby się nie poparzyć. Należy również pamiętać że połknięcie suchego lodu skutkować może również poparzeniem przełyku. Nie można dopuścić do tego aby goście sączący drinki z suchym lodem poparzyli się. Dla bezpieczeństwa własnego oraz gości dobrze jest zamówić w e-sklepie kolorowe słomki do drinków z suchym lodem Dry Ice Stix

Kolorowe słomki do drinków posiadają odpowiedni wkład dzięki któremu suchy lód może być dodawany bezpośrednio do drinka bez obawy połknięcia granulatu. Drinki z suchym lodem podczas wesela będą nie tylko dobrze schłodzone ale i bezpieczne. Słomki do drinków można również wykorzystać do innych napojów niegazowanych. Nie muszą to być przecież drinki. Na wesele przychodzą cale rodziny dlatego też i dzieci mogą spokojnie sączyć soki, kompot lub inne napoje bezalkoholowe z suchym lodem.

Słomki DRY ICE STIX na wesele sprzedajemy w czterech dostępnych kolorach: pomarańczowy, zielony, żółty, różowy. Słomki Dry Ice Stix są w ciągłej sprzedaży.nullDo jakich napojów można używać suchego lodu?

Suchy lód może zostać wykorzystany do zdobienia praktycznie każdego napoju. Jeśli chodzi o napoje gazowane, bulgotanie oraz dymienie będzie większe, a napój szybciej się wygazuje. Tak sami w przypadku szampana należy uważać i nie wrzucać zbyt dużo granulatu suchego lodu. Bardzo ciekawy efekt uzyskać można poprzez włożenie suchego lodu do wiaderka z ciepłą wodą, a następnie umieszczenie w nim szampana, wódki lub wina. W rezultacie otrzymamy efekt "wodospadu" dymu a przy tym napoje alkoholowe zostaną doskonale schłodzone.

Zastosowanie suchego lodu
dział porad


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów organizujących wesela, imprezy w tym imprezy organizowane w domu typu: imieniny lub urodziny postanowiliśmy uruchomić dział porad dla klientów indywidualnych. Organizując imprezę, wesele oraz inne wydarzenie możesz zaczerpnąć telefonicznie informacji na temat zastosowania suchego lodu. Ilości suchego lodu jaki jest potrzebny do wykonania efektów specjalnych, drinków z suchym lodem, zabawy z dziećmi itp. Porady udzielane są telefonicznie. Nie odpowiadamy na zapytania wysyłane poprzez SMS. Dział porad suchego lodu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Telefon: 732 - 610 – 501. Dzwoniąc do działu porad należy pamiętać, że pracownik działu nie jest odpowiedzialny za nadanie paczek lub brak dostawy suchego lodu.