Taniec w chmurach

Opublikowano 23 sierpnia 2019 w dziale Wesele

Taniec w chmurach to moment, który zostaje w Waszej pamięci na zawsze. Pierwszy taniec rozpoczyna uroczystości weselne i dobrą zabawę, która jest domeną każdego wesela. Taniec w chmurach wykonywany może być przez młodą parę przy nastrojowej muzyce i ciekawie opracowanej choreografii. To wszystko zależy od tego, jak młoda para traktuje ten jedyny dzień. Czy chce, aby wesele było bogate w efekty specjalne, zadziwiając w ten sposób przybyłych gości czy też ma odbywać się w kameralnej atmosferze? Należy jednak zauważyć, że ciekawie rozpoczęcie wesela sprzyja budowaniu atmosfery stymulującej do dobrej zabawy. Tak samo, jak napisany ciekawie wstęp książki, może rozbudzić wyobraźnię czytelnika tak samo taniec w chmurach, może być doskonałym rozpoczęciem zabawy.

Taniec w chmurach

Ile kosztuje taniec w chmurach


Niezmiernie ważnym pytaniem, jakie się pojawia to: jaka jest cena tańca w chmurach? Warto już na samym początku zauważyć, że cena tańca w chmurach w większości przypadków zależy od województwa oraz metrażu sali weselnej, w której Młoda Para będzie wykonywała taniec. I tak taniec w chmurach w województwie opolskim i śląskim plasuje się pomiędzy 400 a 600 złotych. Taniec w chmurach województwo mazowieckie to koszt pomiędzy 600 a 800 złotych. Cena Tańca w chmurach podawana w licznych ogłoszeniach jest ceną przybliżoną. Przy większej powierzchni, którą należy wypełnić ciężkim dymem, trzeba będzie użyć większej, wydajniejszej wytwornicy ciężkiego dymu. W przypadku zastosowania mocniejszej wytwornicy ciężkiego dymu trzeba będzie również użyć większej ilości suchego lodu, a tym samym cena tańca w chmurach będzie wyższa. Należy się również liczyć z wyższymi kosztami tańca, gdy będzie on wykonywany dłużej niż 5 minut. Być może będzie to dla niektórych osób zaskoczeniem, że pierwszy taniec młodej pary może trwać krócej niż 5 minut. Rzadko kiedy na pierwszy taniec młodej pary wybierane są utwory dłuższe, aby uniknąć większego stresu. Proszę sobie wyobrazić te wszystkie oczy zaproszonych gości, które są wpatrzone w młodą parę wykonującą ten wyjątkowy pierwszy taniec. Każdy gest, grymas twarzy jest od razu wyłapywany i oceniany. Wyśmienitym rozwiązaniem jest taniec młodej pary w obłokach, który ukrywa wszelkie potknięcia. Rozprasza uwagę gości, zmuszając ich do tego, aby swoją uwagę skupili na całym wydarzeniu, a nie tylko młodej parze. Najpiękniejszy piękny taniec wykonywany na weselach posiada zawsze ciekawą choreografię, za którą również trzeba będzie zapłacić. Jest to dodatkowy koszt, ale się opłaca, ponieważ widowisko może być naprawdę wspaniałe. Gdy choreografia tańca w chmurach obliczona zostanie na 5 minut, cena uzyskania przez ten czas ciężkiego dymu pozostanie ta sama.


null


Oświetlając białe obłoki różna barwą światła można uzyskać różnobarwne chmury na pierwszy taniec. Kolor białych chmur można dostosować do wystroju oraz charakteru wesela.


Uwaga! Szukając usługodawcy, który zapewni odpowiednią jakość ciężkiego dymu w trakcie pierwszego tańca, należy wiedzieć, jak długo pierwszy taniec będzie wykonywany. Jest to bardzo ważne, ponieważ niektóre wytwornice ciężkiego dymu są w stanie wytwarzać białe obłoki tylko do 4 minut. Nowocześniejsze modele znacznie dłużej. Uniknięcie późniejszego rozczarowania, gdy usługodawcy dokładnie wyjaśnicie, jak długo taniec w chmurach będzie trwał i jaka jest wielkość sali, na której taniec będzie wykonywany.

Taniec w chmurach w nocy


null

Taniec w chmurach nocą to bajeczne widowisko. Białe obłoki ciężkiego dymu podświetlane różnobarwnym światłem budują atmosferę tajemniczości. Snopy światła zmieniają naturalną białą barwę obłoków na taki kolor, jakim zostanie oświetleniowy. Aby urozmaicić taniec młodej pary, można również zaserwować deszcz baniek mydlanych lub zimne ognie, które doskonale komponują się z ciężkim dymem. W okresie letnim, kiedy słońce zachodzi dosyć późno, można zasłonić okna zasłonami, aby uzyskać półmrok. W trakcie wesela odbywającego się jesienią lub wiosną już po godzinie 16-tej panuje półmrok dlatego odpowiednie punktowe oświetlenie parkietu, na którym młoda para będzie tańczyła, jest obowiązkowe.

Taniec w chmurach w plenerze

null


Coraz częściej wesela organizowane latem odbywają się w terenie, dlatego organizatorzy wesel szukają ciekawych terenów, na którym istnieje ciekawa architektura zapewniająca odpowiednie doznania wizualne. Taniec w chmurach wykonywany na parkiecie zlokalizowanym wśród terenów zielonych może być bardzo ciekawym wydarzeniem, niemniej jednak realizacja takiego przedsięwzięcia napotyka wiele trudności. Można by nawet powiedzieć bardzo dużo trudności. Młoda Para musi mieć niebywałe szczęście, aby właśnie w tym dniu pogoda była bezwietrzna. Każdy podmuch nawet niewielkiego wiatru powoduje przemieszczanie się białych obłoków. Mimo że jest to ciężki dym, cięższy od powietrza to jednak przemieszcza się on bardzo szybko z miejsca na miejsce. Innym zagrożeniem jest wysoka temperatura. Latem przy ponad +25°C ciężki dym ogrzewa się bardzo szybko i równie szybko zanika. Jedna wytwornica ciężkiego dymu nawet o dużej wydajności może być niewystarczająca. Aby zapewnić odpowiednią ilość białych obłoków na pierwszy taniec młodej pary, usługodawcy posługują się dwoma, a nawet trzema wytwornicami ciężkiego dymu, które pracują naprzemiennie, aby uzupełnić braki. Oczywistym jest, że dym na pierwszy taniec będzie wówczas droższy od tej zakładanej wcześniej.

Suchy lód na pierwszy taniec w obłokach


Suchy lód do pierwszego tańca młodej pary można kupić na miejscu w oddziale firmy Dry Ice Zone, która mieści się w miejscowości Raszyn ulica Mieczysława Słowikowskiego 41 A lub zamówić on-line suchy lód w zestawach wysyłkowych. Suchy lód na taniec w obłokach przechowywany jest do dwóch dni, ponieważ staramy się, aby sprzedawać produkt najwyższej klasy. Staramy się również, aby suchy lód na wesele trafiał do zleceniodawcy w całości, dlatego też granulat pakowany jest w grubsze opakowania styropianowe, które są odporniejsze na zgniecenie i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo każdy zestaw suchego lodu na wesele pakowany jest do pudełka kartonowego, które usztywnia zestaw wysyłkowy. Poniżej dostępne o-line zestawy suchego lodu na wesele.


Suchy lód na taniec w chmurach dostarczany jest kurierem w całym kraju.

Dostawa realizowana jest w 24 h.

Wybierz Swój zestaw4 kg
     7 kg

    10 kg      12 kg
15 kg
    20 kg
    30 kg
    40 kg


Zestawy specjalne suchego lodu dostarczane w opakowaniach posiadających grubsze ścianki (60 mm).
        Mniejsza sublimacja i straty suchego lodu. Bezpieczniejsze odporniejsze opakowanie.20 kg
     25 kg
     40 kg
Dział porad suchego lodu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów organizujących wesela, imprezy w tym imprezy organizowane w domu typu: imieniny lub urodziny postanowiliśmy uruchomić dział porad dla klientów indywidualnych. Organizując imprezę, wesele oraz inne wydarzenie możesz zaczerpnąć telefonicznie informacji na temat zastosowania suchego lodu. Ilości suchego lodu jaki jest potrzebny do wykonania efektów specjalnych, drinków z suchym lodem, zabawy z dziećmi itp. Porady udzielane są telefonicznie. Nie odpowiadamy na zapytania wysyłane poprzez SMS. Dział porad suchego lodu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Telefon: 732 - 610 – 501. Dzwoniąc do działu porad należy pamiętać, że pracownik działu nie jest odpowiedzialny za nadanie paczek lub brak dostawy suchego lodu.