Zabawa Andrzejkowa

Opublikowano 24 listopada 2020 w dziale Imprezy

Andrzejki to czas wróżb i to nie tylko karcianych. Od dawien dawna wróżono z wosku, który jest wlewany przez dziurkę od klucza do wody. Po rozgrzaniu wosku w naczyniu jest on wlewany do zimnej wody. Wosk w kontakcie z zimną wodą zastyga w fantazyjne figury, kształty. Po podświetleniu figury woskowej żarówką jej cień był „rzucany” na ścianę i z tak powstałych kształtów odczytywana była wróżba. Na Andrzejki wróżono z butów układanych w stronę drzwi. Dzięki temu można było określić która panienka zostanie wydana za mąż jako pierwsza. Najważniejsza w tym wszystkim była i jest w dalszym ciągu zabawa. Nie musisz wierzyć we wróżby, aby dobrze się bawić. W obliczu pandemii Covid-19 każda okazja jest dobra aby bawić się, nie wychodząc z domu. Potrzebne jest tak niewiele. Suchy lód i trochę pomysłowości, aby zabawa Andrzejkowa organizowana w domu zapadła w pamięci naszych pociech.

Zabawa Andrzejkowa

Zabawa Andrzejkowa bez wychodzenia z domu


Każdego roku organizowane są zabawy Andrzejkowe w szkołach, klubach lub w większym gronie. Imprezy Andrzejkowe z rodzicami stały się powszechne. Niestety ten rok jest szczególnym okresem dla dzieci i rodziców. Po ogłoszeniu pandemii nie można organizować większych imprez. Potańcówek lub balów przebierańców. Zabawa Andrzejkowa może odbywać się w domu. Mimo wszystko taka zabawa w gronie najbliższych może być również fascynująca i posiadać odpowiednią oprawę. Korzystając z właściwości suchego lodu, można wyczarować dymiący kociołek czarownicy, do którego wlewać będziecie ciepły wosk. Bawiąc się w domu w gronie najbliższych, nie może zabraknąć suchego lodu, który może być wykorzystany do efektów specjalnych. Napojów bezalkoholowych z dymkiem lub drinków z suchym lodem serwowanym rodzicom i zaproszonym gościom. Zamawiając suchy lód na Andrzejki, można go wykorzystać na wiele sposobów. Ze względu na to, że Andrzejki w tym roku wypadają w niedzielę 29 listopada, impreza może się rozpocząć późną nocą w sobotę.


nullnull

Na Andrzejki organizowane w domu nie może zabraknąć suchego lodu do szałowych efektów specjalnych. Podczas imprez Andrzejkowych przeznaczonych dla dzieci można się doskonale bawić. Zamawiając zestaw promocyjny na Andrzejki o zawartości 7 kg suchego lodu, zabawa może trwać parę godzin. Zestaw promocyjny suchego lodu w cenie 67 zł zamówisz online. Cena zestawu obejmuje: 7 kg suchego lodu, opakowanie styropianowe, opakowanie klapowe. Dostawa suchego lodu kurierem wynosi: 19,99 zł. Do zestawu Andrzejkowego dołączone jest 10 kolorowych słomek Dry Ice Stix gratis. Zamów zestaw promocyjny na Andrzejki już dzisiaj => Zestaw Andrzejkowy


Lanie wosku na Andrzejki


null


Lanie wosku w dniu św. Andrzeja na dobre wpisało się w Polską tradycję. Dorośli traktują takie wróżby z przymrożeniem oka, ale mimo to biorą czynny udział w takiej zabawie. Podczas imprez organizowanych na Andrzejki można spotkać profesjonalnych wróżbitów. W tym roku imprezy Andrzejkowe organizowane będą w domu, dlatego to rodzice muszą przejąć obowiązki wróżbitów, magów itp. Ten czas można wykorzystać do doskonałej zabawy organizowanej z suchym lodem. Dymiący kociołek do wróżb z lanego wosku można wykonać bardzo szybko. Wystarczy do miski lub dużego garnka wlać wodę, do którego szufelką należy wrzucić granulat suchego lodu. Po wrzuceniu do wody rozpocznie się intensywna sublimacja. Zamiana ciała stałego w gaz z widocznym biały dymkiem wydobywającym się z kociołka lub garnka. Po rozgrzaniu wosku w drugim garnku wlewamy go przez dziurkę od klucza do dymiącego kociołka. Gorący wosk twardniejąc w zimnej wodzie utworzy fantazyjne figury, które wyświetlicie na ścianie, podświetlając je mocną żarówką. W zależności od powstałego na ścianie cienia wróżona jest przyszłość dziecka. Jego osiągnięcia i porażki. W trakcie zabawy Andrzejkowej suchy lód można wykorzystać do zabawy z dziećmi. Poniżej przedstawiamy listę wspólnych zabawa z suchym lodem. Możecie takie zabawy zaserwować Waszym pociechom:Suchy lód na imprezę Andrzejkową


Coraz więcej rodziców organizuje imprezę Andrzejkową w domu, dla swoich dzieci bawiąc się i przezywając razem ten radosny dzień. Andrzejki w tym roku wypadają w niedzielę 29 listopada, a więc cały weekend może być wypełniony zabawą. Organizując imprezę Andrzejkową w domu, nie można zapomnieć o suchym lodzie. Jest to komponent, dzięki któremu każda impreza nabiera niesamowitego uroku poprzez efekty specjalne, które można wykonać samemu. Pozostaje jednak pytanie: ile suchego lodu na Andrzejki potrzeba, aby wypełnić czas wspólnej zabawy licznymi atrakcjami. Co roku największym powodzeniem cieszy się zestaw zawierający 7 kilogramów suchego lodu. Jest on najczęściej kupowany przez klientów indywidualnych na imprezy domowe w całym kraju. Ze względu na to, że w trakcie transportu następują straty suchego lodu poprzez sublimację, zestaw Andrzejkowy jest idealny. Zamawiając zestaw Andrzejkowy, można być pewnym, że w opakowaniu pozostanie 5 kg granulatu. Jest to wystarczająca ilość, aby bawić się z dziećmi w domu cały dzień. Klienci indywidualni mogą również kupić suchy lód w sobotę. Sprzedaż suchego lodu w sobotę odbywa się w godzinach od 9:00 do 13:00, a więc w tym roku każdy może przyjechać do Raszyna i osobiście kupić zestaw promocyjny przeznaczony na Andrzejki. Dzieci uwielbiają bawić się suchym lodem, wykorzystując jego właściwości do tworzenia przepięknych baniek mydlanych, białego dymu oraz innych efektów. Zamów zestaw suchego lodu na Andrzejki bez wychodzenia z domu.

null

Kolorowe słomki Dry Ice Stix do napojów bezalkoholowych lub drinków można wykorzystać podczas imprezy Andrzejkowej organizowanej w domu. Dzieci uwielbiają biały dymek wydobywający się ze szklanki napoju. Dla bezpieczeństwa naszych pociech warto kupić kolorowe słomki posiadające wkład zabezpieczający. Dzięki niemu masz gwarancję, że twoje dziecko nie połknie granulatu suchego lodu. Może się to skończyć poparzeniem przełyku. Zamawiając zestaw promocyjny na Andrzejki 10 słomek Dry Ice Stix otrzymasz za darmo. Przeczytaj => Słomki Dry Ice Stix na Andrzejki.