Zestaw Karnawałowy

Opublikowano 03 stycznia 2019 w dziale Imprezy

Karnawał w 2019 roku rozpocznie się 6 stycznia i poczynając od poniedziałku 7 stycznia można zakupić u nas Karnawałowy Zestaw Suchego Lodu w promocyjnej cenie 65 złotych. Promocyjny Zestaw Karnawałowy składa się z 10 kg suchego lodu, opakowania styropianowego ST 10, które zmniejsza straty powstałe w wyniku sublimacji oraz 10 kolorowych słomek. Słomki można wykorzystać do drinków z suchym lodem. Kupując zestaw promocyjny na Karnawał zaoszczędzasz 20 złotych. Promocją objęte są Zestawy Karnawałowe zakupione w siedzibie firmy Dry Ice Zone przy ulicy Mieczysława Słowikowskiego 41a w Raszynie. Zestawy Karnawałowe udostępnione są w sprzedaży do dnia 2.03.2019 (sobota) do godziny 13:00.

Zestaw Karnawałowy

Zestaw promocyjny na Karnawał


Zestaw promocyjny na Karnawał zawiera:

  • 10 kg suchego lodu fi 16 mm
  • opakowanie styropianowe Styrobox ST 10
  • 10 słomek do drinków z suchym lodem


Zestaw promocyjny suchego lodu na Karnawał można kupić w siedzibie firmy Dry Ice Zone od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. W soboty zestaw promocyjny można nabyć od godziny 9:00 do 13:00. Podczas zakupu należy podać hasło: Suchy lód na Karnawał. Zestaw Karnawałowy zawierający 10 kg suchego lodu jest tańszy od zestawów wysyłkowych, które posiadamy w swojej ofercie o tej samej pojemności. Dodatkowo, w prezencie na Karnawał od firmy Dry Ice Zone, każdy odbiorca indywidualny dokonujący zakupu otrzyma w prezencie 10 kolorowych słomek do drinków. Słomki DRY ICE STIX zapewniają bezpieczeństwo podczas sączenia drinków z suchym lodem lub napojów bezalkoholowych. Zestaw Karnawałowy można wcześniej zarezerwować, dzwoniąc do nas: telefon: +48-22-461-0500. Dokonując telefonicznej rezerwacji Zestawu Karnawałowego prosimy o podanie hasła: Suchy Lód na Karnawał.

Zawartość zestawu Karnawałowego


10 kilogramów granulatu suchego lodu fi 16 mm.

Wymiary zewnętrzne: 400 x 300 x 240 mm
Wymiary wewnętrzne: 330 x 230 x 170 mm
Grubość ścianki opakowania: 30 mm
Pojemność: 12.9 L
Waga rzeczywista zestawu: 11.1kg

Cena zestawu promocyjnego z dodatkami: 65 złotych


null


Karnawał 2019


Karnawał w 2019 roku rozpocznie się 6 stycznia, czyli w święto Trzech Króli. Karnawał będzie trwał do Środy Popielcowej, która wypada 46 dni przed Wielkanocą. W tym roku ze względu na ruchome Święta Wielkanocne będziemy się bawić dłużej, bo aż 59 dni. W 2019 roku koniec karnawału przypada 5 marca. Ostatnia sobota karnawału przypada na dzień 2.03.2019. Karnawałowe zabawy taneczne w ten ostatni weekend z pewnością będą obfitowały w różne atrakcje, w tym również z wykorzystaniem suchego lodu. Zabawy karnawałowe dla dorosłych zawsze obfitują w liczne atrakcje. Suchy lód podczas Karnawału można wykorzystać do efektów specjalnych, które podczas zabawy zapewnią dodatkowe emocje. Karnawałowe zabawy w domu również można również wzbogacić o niesamowite efekty specjalne pod postacią gęstego dymu, który powstaje w procesie sublimacji suchego lodu w wodzie. Sublimacja suchego lodu w wodzie jest intensywna dlatego zalecamy zachowanie środków bezpieczeństwa. Drinki z suchym lodem mogą być doskonałym uzupełnieniem zabawy Karnawałowej. Kolorowe słomki znajdujące się w zestawie Karnawałowym są po to, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzięki słomkom do przełyku nie przedostanie się nawet granulka suchego lodu, a tym samym nie ma możliwości, aby ktokolwiek się poparzył. Karnawał 2019 może być niezapomnianym przeżyciem dzięki wykorzystaniu właściwości suchego lodu. Zabawy karnawałowe dla dzieci i rodziców organizowane w domu mogą być niesamowitą przygodą!